Event dla poszukujących pasji FreeTime

Miło nam poinformować, że nasz magazyn objął patronatem medialnym Event dla poszukujących pasji FreeTime, który odbędzie w dniach 17-18 czerwca w warszawskim EXPO XXI. Podczas tego wydarzenia zarażać będziemy pasją do sportu i aktywnego życia wszystkich, bez wyjątku! Nie zabraknie również pasjonatów jazdy na dwóch kółkach i prawdziwych miłośników rowerowych wojaży.

Event dla poszukujących pasji FreeTime. Życie ma wiele barw… na wyciągnięcie ręki.

Nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie, co Cię pasjonuje? Masz ochotę na coś więcej, niż wieczorny serial czy książka do poduszki? A może chcesz coś zmienić i nadać Twojemu życiu więcej barw? Weź całą rodzinę, przyjaciół, znajomych i przyjdzie na FreeTime – tu z pewnością każdy odnajdzie swoją pasję!

Event dla poszukujących pasji FreeTime to wydarzenie, podczas którego zarażać będziemy pasją, aktywnością i pozytywną energią wszystkich bez wyjątku, od przedszkolaków po ich rodziców i dziadków. To nie tylko weekend pełen wrażeń, ale również wyjątkowa okazja do znalezienia własnej pasji życiowej, oderwania dzieci i młodzieży od laptopów, smartfonów i pokazania im, jak wiele radości sprawiać może aktywne spędzanie wolnego czasu.

Podczas dwóch dni będziesz mógł spotkać prawdziwych pasjonatów, począwszy od tych zakręconych survivalem, off-roadem czy sportami ekstremalnymi po hobbystów kolekcjonujących znaczki czy modele samochodów. Nie zabraknie atrakcji, zabaw i konkursów, a także wyjątkowych gości, którzy nadadzą naszemu Eventowi radosnego i energetycznego charakteru.

Na FreeTime dowiesz się czym jest prawdziwa ciekawość świata!

Zapraszamy do odwiedzenia strony eventfreetime.pl i polubienia fanpage’u naszego patrona. Więcej informacji już wkrótce!