Nazwa „Biker House” nie była dziełem przypadku. Dla każdego z naszej załogi firma jest drugim domem i dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci czuli się u nas podobnie jak my sami. W naszej ekipie nie ma ludzi przypadkowych. Często można nas spotkać na zawodach, najczęściej downhillowych i enduro. Ponadto bierzemy aktywny udział w wielu targach rowerowych. Zgodnie z myślą „rowerzyści rowerzystom”, wspieramy liczne inicjatywy sportowe.

Biker House nowym dystrybutorem DVO Suspension

Połączenie doświadczenia z prawdziwą pasją pozwala nam zapewnić naszym Klientom kompleksową, fachową i miłą obsługę w zakresie doboru właściwego sprzętu, doradztwa w temacie wszystkich odmian kolarstwa, a także wykonywać usługi serwisowe na najwyższym poziomie: od podstawowych czynności, poprzez pełny serwis, aż do kompletnej customizacji według pomysłu Klienta.

Biker House nowym dystrybutorem DVO Suspension

W naszej ofercie znajdują się takie marki jak: Kross, Giant, Marin, Kelly’s, Dartmoor. Posiadamy również szeroki asortyment akcesoriów oraz odzieży najbardziej renomowanych firm: Shimano, Topeak, Alpina, Fox, Endura, Rocday, Bell, Giro, Five Ten i innych. Jesteśmy dystrybutorem DVO Suspension na Polskę.

Sklep rowerowy i serwis Biker House z Krakowa: ul. Kościuszki 65, ul. Dekerta 44.

Biker House nowym dystrybutorem DVO Suspension

DVO Suspension

DVO Suspension to produkty projektowane i testowane od początku do końca w USA przez rutynowanych w inżynierii riderów dla riderów. Tworzone są z myślą o klientach, którzy chcą dokonać znacznego ulepszenia swojej maszyny, a jednocześnie oczekują nieskomplikowanego serwisu, rozsądnego kosztu części zamiennych, niezawodności i najwyższych lotów skuteczności.

Biker House nowym dystrybutorem DVO Suspension

DVO jest synonimem jakości, która została udowodniona testach laboratoryjnych, lecz przede wszystkim w najbardziej ekstremalnych, naturalnych warunkach terenowych stawianych przez najtrudniejsze szlaki.

Biker House nowym dystrybutorem DVO Suspension

Na sukces DVO złożyło się połączenie takich czynników jak:

  • niedościgniona jakość i precyzja wykonania każdej części składowej gotowego produktu,
  • mistrzowsko zaprojektowane kartridże, zapewniające niezawodność przy zachowaniu łatwości serwisu,
  • ręczne składanie i ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcji,
  • dostarczanie klientowi pakietu szkoleniowego, zawierającego m.in. szczegółowe materiały filmowe z zakresu montażu, tuningu i serwisowania.

Biker House nowym dystrybutorem DVO Suspension

Istota udanego pierwszego podejścia

W DVO zdajemy sobie sprawę z tego, że procesy projektowania, testowania i produkcji wymagają czasu, zwłaszcza gdy przewodnim założeniem naszych projektów jest najwyższa jakość produktu. Wiemy, że sukces wymaga czasu i cierpliwości – jeśli uda ci się za pierwszym razem, nie musisz ponosić kosztów związanych z modyfikacją linii produkcyjnej, wymianą gwarancyjną z tytułu wad produkcyjnych, ale przede wszystkim – jeśli dołożysz wszelkich starań i zachowasz cierpliwość – zyskasz zadowolonych klientów, którzy docenią jakość i to, że nie kosztowała ich fortuny.

Biker House nowym dystrybutorem DVO Suspension

Tom Rogers

Nasze dampery i internale projektowane są przez Toma Rogersa, który ma ponad 20 lat doświadczenia w pracy nad zawieszeniami MTB. Tom bardzo szybko znalazł się w inżynieryjnej czołówce dzięki innowacyjności i skuteczności swoich projektów. To dampery właśnie jego pomysłu w dużej mierze ukształtowały wygląd oraz proces produkcji dzisiejszych zawieszeń.

Biker House nowym dystrybutorem DVO Suspension

Zeke Patterson

W materii obudowania naszych produktów polegamy na Zeke Pattersonie, który zgłębił i opanował tajniki inżynierii i designu w sposób iście mistrzowski. Poza jego ogromnym doświadczeniem w projektach zewnętrznych, cenimy go także za uczestnictwo w konceptach strukturalnych i modyfikacjach obliczeń wykonanych przez komputery, gdy w warunkach laboratoryjnych wszystko gra, lecz teren obnaża ograniczenia maszyn.

Na rynku jest wiele firm, które idą na skróty podczas testowania i kontroli jakości swoich produktów, by zminimalizować koszty i niską ceną zdobyć rynek. Przez takie podejście do tematu to klient zostaje ostatecznym beta testerem, na dłuższą metę – niezadowolonym, gdy co chwilę odkrywa wady i często musi z nimi walczyć samodzielnie, gdyż producenci takich zawieszeń uchylają się od odpowiedzialności gwarancyjnej.

Biker House nowym dystrybutorem DVO Suspension

W naszym przypadku wszystkie produkty przechodzą rygorystyczne testy, nim ostatecznie trafią do odbiorców. Jeśli zobaczysz nasz produkt na sklepowej półce, możesz być pewny, że jest to towar wysokiej próby, gdyż każdy wyprodukowany przez nas amortyzator wykracza ponad standardy EN, co gwarantuje bezpieczeństwo jego użytkowania. Każdy składany jest ręcznie przez doświadczonych techników, którzy mają świadomość, jak dużo zależy od staranności ich pracy. Nasze produkty kontrolowane są na wszystkich etapach produkcji, by na końcu procesu, każdy amortyzator został wreszcie poddany testom dynamicznym, abyśmy mieli całkowitą pewność, że przekazujemy klientowi produkt, który spełnia wszelkie standardy.


Oficjalna strona: sklep.biker-house.pl
Strona DVO: dvosuspension.com