Przygotuj się na największe wydarzenie filmowo-rowerowe roku 2018. Już 20 września w sieci kin Multikino zobaczysz superprodukcję MTB „North of the Nightfall” wyprodukowaną przez Red Bull Media House i doskonale znaną w świecie rowerowych filmów ekipę Freeride Entertainment.

W głębokim ukryciu pomiędzy lodowcami Arktyki znajdują się tereny zbyt niesamowite, by móc je zignorować planując epicką wyprawę MTB! Dokładnie w tym miejscu, gdzie próżno szukać oznak życia, a zima trwa aż 9 miesięcy, znajduje się sporo zapierających dech w piersiach miejsc, które można spróbować poskromić na rowerze. Podczas lata krajobraz zmienia się tam nie do poznania, a przykryty do tej pory śniegiem teren odsłania swoje niezwykłe piękno, stwarzając okazję do najbardziej ekstremalnego downhillu w historii tego sportu!

Premiera filmu North of Nightfall
Premiera filmu North of Nightfall Premiera filmu North of Nightfall

Gwiazdy: Darren Berrecloth, Carson Storch, Cam Zink i Tom Van Steenbergen udali się w niezwykłą podróż, by zbadać te dziewicze dla rowerzystów tereny. Ta wyprawa oznaczała dla nich ogromne wyzwanie, gdyż mieli okazję zmierzyć się z terenem po jakim nie jeździł nikt wcześniej!

Premiera filmu North of Nightfall
Premiera filmu North of Nightfall Premiera filmu North of Nightfall

20-go września o 20:00 w kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Olsztyn, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze, Poznań 51, Lublin.


Oficjalna strona: redbull.com/sg-en/projects/north-of-nightfall