Bike Park Czarna Góra to propozycja dla tych, którzy podobnie jak zimą, w górach lubią głównie zjeżdżać. Wyposażeni w odpowiedni sprzęt, ochraniacze i umiejętności, wsiadacie z rowerem na Luxtorpedę, a potem wybieracie jedną z downhillowych tras na dół.

Dotychczas na Czarnej Górze mieliśmy tylko trasy dla jeżdżących dobrze lub nawet bardzo dobrze. Nawet wśród profesjonalistów mieliśmy łatkę „dla wymagających”. Ale wiemy, że ten sport ma coraz więcej zwolenników, a i ci najbardziej ambitni muszą się gdzieś rozgrzać i potrenować, dlatego w tym roku przedstawimy Wam nową odsłonę Bike Parku Czarna Góra.

Dotychczasowe trudne i wymagające trasy zjazdowe ze szczytu Czarnej Góry będą miały w tym roku rodzeństwo w postaci trasy Family Freeride. Ta prosta trasa została stworzona z myślą o początkujących i rozgrzewających się rowerzystach. Będzie można wybrać się na nią całą rodziną… albo z instruktorem, dzięki któremu szybko przeskoczysz na wyższy level umiejętności.

Ale to nie koniec nowości. Bike Park Czarna Góra rozbudowuje się dla Was i już wkrótce powiemy Wam więcej na temat całkiem nowych atrakcji. A najlepiej zarezerwujcie wakacje w Czarna Góra Resort i przekonajcie się sami. Wielkie otwarcie już 6-go lipca!

Więcej informacji: czarnagora.pl/bike-park