Z ogromną przyjemnością informujemy, że NS Bikes i UR Team podpisał kontrakt na współpracę w sezonie 2021 zostając tytularnym sponsorem i dostarczycielem ram dla NS BIKES UR TEAM.

Wow… To dla nas niecodzienna i ogromna sprawa, ale od samego początku rozmów z UR Teamem czuliśmy, że nadajemy na tych samych falach.

NS Bikes to charakter i pasja. Można wiele powiedzieć o naszych rowerach, ale jedno jest pewne: nigdy nie tworzyliśmy nudnych i zwykłych konstrukcji. To samo widzimy w UR Teamie. Każdy rider ma swój unikalny styl, charakter czy dyscyplinę, w której odnajduje się najlepiej. Co więcej, od całej ekipy UR Team bije wyraźna aura FAST & FUN. Dokładnie tym samym jest NS i chyba to właśnie nas uwiodło najbardziej.

Cała nasza firma jest niesamowicie zadowolona i podekscytowana tą współpracą, Mamy nadzieję, że dodatkowe tak doświadczone osoby na pokładzie doprowadzą do rozwoju firmy i większego rozgłosu naszych produktów!

– Szymon Kobyliński, założyciel NS Bikes

Zespół będzie jeździł na rowerach NS Fuzz w DH/FR, Define na zawody enduro, a model Decade wybrany został na starty w takich dyscyplinach jak Speed & Style, DJ czy Pumptrack.

Nowy rower w zespole to zawsze duże wydarzenie, nie tylko organizacyjne, ale też jeśli chodzi o przestawienie się na nowy sprzęt. Przez ostatnie 12 lat nasz Team współpracował nie tylko z niewielkimi, niszowymi markami, ale też większymi brandami. Nawiązując współpracę z NS’em czujemy, że trafiliśmy w dziesiątkę, jeśli chodzi o balans między firmą ze świetnymi produktami, profesjonalizmem i ludźmi z prawdziwą pasją. NS to także ogromna dawka szaleństwa, między innymi dzięki Szymonowi i jego karierze muzycznej, historii zawodnika FR/DH czy obecnie wkręconego w XC.

Od strony produktowej NS Bikes jest uznanym producentem sprawdzonych konstrukcji w świecie freestyle mtb, ale mamy ogromne aspiracje do wspólnej pracy nad rozwojem kolejnych kolekcji i tworzeniem jeszcze szybszych rowerów.

– Fabien „CousCous” Cousinie, Team Manager i zawodnik
Fabien Cousinie

Od początku tego roku, zawodnicy trenują, testują i przygotowują się do nadchodzącego sezonu jak i zbierają materiał foto-video do najbliższych projektów. Więcej informacji na temat kalendarza startowego, listy pozostałych sponsorów wspierających Team czy publikacja kolejnego video nastąpią niebawem.

O marce NS Bikes

Marka NS Bikes założona została w 2003 roku przez Szymona Kobylińskiego. Od samego początku cechuje się otwartym i bezkompromisowym podejściem do konstrukcji i designu, dbałością o detale oraz ciężką pracą o najwyższą jakość produktu. W ofercie marki znajdują się komponenty, ramy oraz kompletne rowery.

Oficjalna strona:
nsbikes.com
Dystrybucja:
7anna.pl
Media:
facebook, instagram, twitter, vimeo, youtube