30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w tym roku 30-go stycznia. W tym roku pieniądze zbierane są dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci, a redakcja 43RIDE dokłada do zbiórki swoją małą cegiełkę.

Na portalu allegro wystawiliśmy naszą aukcję specjalną, gdzie do wylicytowania jest unikalna koszulka oraz czapka z ubiegłorocznych zawodów Red Bull Roof Ride, które odbyły się w Katowicach. Podczas zawodów na najwyższym stopniu podium stanął Dawid Godziek, który w pokonanym polu zostawił Maxa Fredrikssona oraz swojego brata Szymona.

> > > WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJI! < < <

Okazjonalna koszulka oraz czapka zostały podpisane przez najlepszych zawodników slopestyle na świecie, którzy mieli okazję brać udział w zawodach. Wśród nich znajdziecie podpisy m.in. takich zawodników jak Szymon i Dawid Godziek, Max Fredriksson, Nicholi Rogatkin, Thomas Genon czy Sam Pilgrim. O autografy poprosiliśmy także będących na zawodach znane osobistości z naszej rodzimej sceny rowerowej.

To wszystko sprawia, że wystawiony przez nas zestaw jest nie tylko wyjątkowy, ale również nie znajdziecie drugiego takiego na świecie. Koszulka oraz czapka mogą być wyjątkową pamiątką nie tylko z zawodów, ale także pięknym symbolem wsparcia szczytnej akcji jaką od wielu, wielu lat, jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji!

Aukcja startuje w poniedziałek, 3-go stycznia 2022, o godzinie 10.00. Potrwa tylko 10 dni, więc im szybciej złożycie swoją ofertę, tym lepiej!

> > > WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJI! < < <