Kolarstwo to sport, w którym wszystko może zmienić się w ułamku sekundy. Wielokrotnie o zwycięstwie decydował błysk szprychy czy pełne finezji wysunięcie koła na ostatnich metrach. Niestety, o uszkodzeniu roweru lub któregoś z jego komponentów też często decyduje chwila nieuwagi. Dlatego Giant Polska wychodzi naprzeciw swoim klientom poprzez wprowadzenie rozwiniętego systemu Crash Replacement, który ma zadanie ułatwić, a przede wszystkim przyspieszyć, powrót do jazdy po niefortunnym zdarzeniu.

Program Crash Replacement Giant i Liv

Dotychczasowy program Crash Replacement obejmował wyłącznie kaski Giant oraz Liv. Natomiast 1 lutego 2024 program został rozszerzony o ramy rowerów, widelce karbonowe i aluminiowo-karbonowe oraz obręcze kół wykonane z karbonu.

Postępowanie w ramach Crash Replacement jest niezwykle proste – klient musi jedynie udać się do autoryzowanego dilera Giant i Liv wraz z uszkodzonym komponentem lub kaskiem. Niezbędne będzie także posiadanie dokumentów wymaganych w ramach programu. Giant Polska zajmie się kolejnymi etapami postępowania. W ramach programu dany element zostanie wymieniony, a w razie braku możliwości przywrócenia roweru do pełnej sprawności zostanie udzielony kupon zniżkowy na zakup nowego.

W Giant Polska staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, dlatego rozszerzyliśmy program Crash Replacement o kolejne elementy, które wspólnie stanowią nasz system obsługi posprzedażowej. Rozszerzenie programu to kolejne ogniwo łańcucha w zakresie wsparcia, jakiego udzielamy naszym klientom, a jednocześnie – poprzez recykling uszkodzonych komponentów – sposób, dzięki któremu jesteśmy w stanie lepiej dbać o środowisko naturalne.

Paweł Mulica, koordynator działu technicznego w Giant Polska

Program wsparcia rowerzystów – Giant Assistance

Giant Polska jest jedyną firmą rowerową w Polsce, która w ramach zakupu nowego roweru oferuje swoim klientom bezpłatną usługę assistance. W jej ramach rowerzyści mają dostęp do transportu medycznego, opieki pielęgniarskiej czy transportu roweru w razie awarii.

Po więcej informacji dotyczących programu Crash Replacement zapraszamy na strony:

O marce Giant

Giant to światowy lider w produkcji wysokiej klasy rowerów i akcesoriów rowerowych. Część Giant Group, która została założona w roku 1972, łączy kunszt, technologię i innowacyjny design, aby pomóc wszystkim rowerzystom uwolnić swój potencjał. Poprzez swoje produkty, ludzi i partnerów detalicznych Giant dostarcza pełną gamę rowerów i sprzętu by zoptymalizować wrażenia z jazdy i rozwijać społeczność.

Oficjalna strona: giant-bicycles.com
Media: facebook, instagram, youtube

O marce Liv

Liv to jedyna na świecie wszechstronna marka rowerowa przeznaczona wyłącznie dla kobiet. Założona w 2008 roku przez Bonnie Tu, dyrektor wykonawczą firmy Giant, jako część Giant Group, Liv tworzy innowacyjne rowery i sprzęt, by dbać o formę i współzawodniczyć na najwyższym poziomie. Liv ma na celu wspierać wszystkie rowerzystki, od początkujących po profesjonalistki. Z globalnym zespołem sprzedawców, sportowców i wydarzeń, oraz rosnącą obecnością online skupiając się na umiejętnościach jazdy, konserwacji roweru, odżywianiu, podróżach i innych doświadczeniach – Liv stara się budować społeczność i być numerem jeden dla kobiet rowerzystek na całym świecie.

Oficjalna strona: liv-cycling.com
Media: facebook, instagram, youtube