Przygody Mariusza Bryji i Tomka Dębca poszukujących najciekawszych ścieżek do jazdy na rowerze w dzikich górach Europy można oglądać online lub ściągnąć film na swój komputer (po zalogowaniu się na Vimeo dostępny plik nawet 11 GB). W filmie zobaczycie polskie Bieszczady, góry Rumunii, Bośni i Hercegowiny, a także Chorwację. Ten ostatni kraj ekipa Path Findera odwiedziła dwukrotnie – latem i w środku zimy. Film trwa 58 minut serwując widzowi solidną dawkę pięknych widoków i dobrej jazdy. Za realizację filmu na wysokim poziomie odpowiedzialni są Jakub Klawikowski z ASF Studio oraz Daniel Skrzyniarz.

Bohaterzy filmu Path Finder:

Mariusz Bryja – zwycięzca pierwszych zawodów enduro w Polsce w 2009 roku, nadal pozostający w ścisłej czołówce, co przypieczętował wygraniem cyklu Polish Enduro Series w 2014 roku. W świecie rowerowym zasłynął tworząc serię krótkich form filmowych (tzw. selfeditów), z których każdy obejrzało w Internecie co najmniej kilkanaście tysięcy widzów. Od 2014 roku zawodnik w fabrycznym teamie rowerowej firmy Kross.

Tomasz Dębiec – organizator wypraw rowerowych w dzikie góry Ukrainy, Rumunii, Bułgarii, Bośni i Hercegowiny i Gruzji. Jego zdjęcia i teksty na temat kolarstwa górskiego ukazywały się w wielu uznanych magazynach, także mainstreamowych (Newsweek, Men’s Health, National Geographic Traveler, Bike, Singletrack, bikeBoard czy Magazyn Rowerowy). Kilkukrotnie stawał na podium w zawodach enduro.

Realizacja filmu:
za produkcję filmu odpowiada ASF Studio z Wrocławia, które już od wielu lat tworzy filmy związane rowerami i innymi sportami ekstremalnymi na polskim i europejskim rynku. Reżyserią i montażem zajął się Jakub Klawikowski, a zdjęcia do filmu wykonane zostały wspólnie przez Jakuba oraz Daniela Skrzyniarza. Więcej informacji o ich działaniach nawww.asfstudio.pl

Path Finder 6

Sponsor główny: KROSS
Sponsorzy: Ibis, Sram
Wsparcie: WTB, RidePoland, Local, Gregorio, Zeit, Beastie Bikes, Brian’s Bikes, Enduro Trails, Rowerowe Podhale, MaxFlo

Path Finder 7

Link do filmu: https://vimeo.com/asfstudio/pathfinder