Kelly McGarry - Grip It and Whippet

Każdy, kto miał okazję poznać Kelly’ego McGarry’ego, od razu był pod wrażeniem jego pozytywnej osobowości i momentalnie czuł się jakby znał go od wielu lat. My w ODI mieliśmy to szczęście, że współpracowaliśmy z Kellym od kilku lat i od razu poparliśmy jego pomysł, gdy zaproponował nakręcenie filmu wraz z jego psem Tui’m. Po tragicznej wiadomości o śmierci McGarry’ego zastanawialiśmy się co zrobić z tym materiałem i po długich konsultacjach stwierdziliśmy, że musimy pokazać go światu. Po pierwsze by pokazać jak świetną był osobą, a po drugie, by uczcić jego śmierć i przypomnieć wszystkim, by cieszyli się swoim życiem tak jak robił to Kelly.

Dla tych, którzy zainspirowali się jego postacią lub chcieliby pomóc wspierać jego pasję, prosimy o wsparcie jednej z inicjatyw, które zostały założone, aby upamiętnić Kelly’ego.

Wszystkie środki, które zostaną zebrane w ten sposób, pomogą wspierać jego pasję, którą było promowanie i budowanie tras dla rowerów górskich w Nowej Zelandii, oraz udzielanie wsparcia wschodzącym młodym talentom, aby mogli rozpocząć swoje kariery właśnie w Nowej Zelandii.

dog_1

Nasze serca i myśli są wciąż z tymi, którzy znali Kelly’ego. Jego tragiczna śmierć jest ogromną stratą dla rowerowej społeczności i wszystkich, którzy mieli okazję go poznać i współpracować z nim. Wszyscy za nim tęsknimy. Spoczywaj w pokoju Kelly!

Specjalne podziękowania dla Paul’a Rayner’a, który nakręcił i zmontował ten krótki film, oraz dla Samanthy, która koordynuje jego rozpowszechnienie.
Muzyka: „Found a Reason” – Small Town Get Up