Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka serii filmowej z życia ekipy NS Bikes Factory Racing. W filmiku zobaczymy przygotowania ekipy do sezonu podczas zgrupowania w Hiszpanii oraz relację z pierwszej rundy Pucharu Świata DH w Lourdes.

W skład teamu wchodzą młode gwiazdy międzynarodowej sceny downhill’owej, które na swoim koncie mają już wiele osiągnięć. Jesteśmy przekonani, że w przeciągu kilku najbliższych lat będzie o nich naprawdę głośno. Wśród zawodników teamu NS Bikes Factory Racing znajdują się byli członkowi SDS, wśród których pojawiło się kilka nowych twarzy.

NS Bikes Factory Racing Webisode #1

  • Sławek Łukasik – Nowy członek teamu i świetny rider polskiego pochodzenia. Na swoim koncie ma liczne wygrane w zawodach w całej europie, a obecnie posiada tytuły Mistrza Polski i Europy. Jego profesjonalne podejście do kolarstwa i treningów otwiera przed nim świetlaną przyszłość.

  • Lutz Weber – To już jego czwarty sezon w tym teamie. Obecnie jest Wicemistrzem Europy i Mistrzem Szwajcarii. W 2017 r. planuje wrócić do top 30 najszybszych zawodników DH na świecie i obronić posiadane tytuły.

  • Carina Cappellari – Druga wśród nowych członków teamu. Jej przygoda rowerowa zaczęła się od wyścigów XC, ale sukcesy zaczęła odnosić dopiero w downhill’u. Carina wielokrotnie zaliczana była do top 10 w trakcie Mistrzostw Świata i planuje zaskoczyć nas w 2017 roku.

  • Noel Niederberger – W przeciągu ostatnich dwóch lat nie miał szczęścia i nabawił się poważnych kontuzji. Na szczęście w 2017 r. odzyskał siły i planuje powrót do gry.

  • Moritz Ribarich – Ostatni, ale nie najwolniejszy z członków, to Mistrz Austrii i Wicemistrz Europy DH w juniorach. Z kilkoma dobrymi wynikami w Mistrzostwach Świata, Moritz ma bardzo duże szanse na wskoczenie do czołówki elity.

NS Bikes Factory Racing Webisode #1

Produkcja: GZELA.EU

Więcej informacji o zespole znajdziecie na: instagram.com/ns_bikes_fac, facebook.com/nsbikesfactoryracing oraz nsbikes.racing