Wszyscy pracownicy NS Bikes kochają jeździć i jesteśmy z tego dumni! Większość z nich to byli klienci, którzy rozpoczęli z nami pracę na niższych stanowiskach, a wraz z rozwojem firmy również podnieśli swoje umiejętności i odnaleźli swoje powołanie. Większość z nich rozwija się także w kolarstwie, czego idealnym przykładem są bohaterowie tego artykułu – Piotr i Wojtek.

NS Bikes - Office Rats

Nasz główny inżynier i człowiek od marketingu wewnętrznego są już z nami od wielu lat. Mimo tego, że wywodzą się z całkowicie innego środowiska rowerowego, obecnie spędzają mnóstwo czasu budując razem lokalne trasy i motywując się nawzajem do jeszcze lepszej jazdy.

NS Bikes - Office Rats
NS Bikes - Office Rats NS Bikes - Office Rats

Wojtek rozpoczął pracę w NS Bikes naprawiając rowery. W między czasie zaczął zabawę z projektowaniem, szlifując swoje umiejętności w oczywistej dziedzinie. Kiedy nasz poprzedni projektant opuścił naszą firmę, doszliśmy do wniosku, że Wojtek jest gotowy do przejęcia tego stanowiska. Teraz zajmuje się projektowaniem nowych rowerów oraz testowaniem i ulepszaniem istniejących modeli, a większość wolnego czasu spędza jeżdżąc downhill i freeride.

NS Bikes - Office Rats
NS Bikes - Office Rats NS Bikes - Office Rats

Początki Piotra w NS Bikes były bardzo podobne – naprawa rowerów. Jego zainteresowanie fotografią oraz rozwojem w zakresie marketingu i sprzedaży internetowej zaprowadziły go do awansu na stanowisko kierownika ds. marketingu. Zanim jeszcze rozpoczął swoją przygodę w naszej firmie, był jednym z najgorszych klientów, który co miesiąc pojawiał się z pękniętą ramą. W końcu postanowiliśmy go zatrudnić. Piotr pracuje z nami od 7 lat i jest zwolennikiem streetu i freeride’u.

Office Rats to nowy edit, przedstawiający Piotra i Wojtka w akcji na lokalnych miejscówkach. Miłego oglądania!

Oficjalna strona: nsbikes.com
Dystrybucja: 7anna.pl