Z końcem listopada wraz z FeiyuTech Polska ogłosiliśmy konkurs na najlepszy film nakręcony kamerą akcji. Do wygrania było urządzenie do stabilizacji obrazu, czyli gimbal FeiyuTech WG2. W końcu przyszła pora, by ogłosić zwycięzcę tego konkursu, co było dla nas nie lada wyzwaniem.

KONKURS WIDEO - wyniki!

Zbigniew Nowicki, redaktor naczelny 43RIDE:

Nadesłaliście na nasz konkurs wiele różnych ujęć, przeżyć, emocji, widoków i tras – tak wiele już dawno nie widzieliśmy. Zajęło nam trochę czasu zanim przebrnęliśmy przez wszystkie 182 filmy i zobaczyliśmy ogromny przekrój rowerowej (i nie tylko) pasji. Filmy o różnym poziomie montażu z różnym poziomem kolarskim, przepełnione emocjami i wspomnieniami, ale to co było wspólnym mianownikiem, to radość z jazdy i pasja do dwóch kółek. Piękne jest to, że każdy z nas na swój sposób realizuje się w jeździe rowerowej!

Wybór nie był łatwy, jedna nagroda to za mało na tak wiele potrzeb. Trudno było oceniać, wiedząc że każdy z Was (no prawie każdy) włożył dużo pracy w nagranie i montaż.

Panie i Panowie!

Z radością własną i waszą, chcieliśmy przekazać nagrodę główną, czyli gimbal FeiyuTech WG2 w ręce – fanfary!! – użytkownika Jasiu Gojti!!! Cieszymy się, że Jasiu będzie miał możliwość robić stabilniejsze ujęcia dzięki FeiyuTech, a koledzy jeżdżący z nim nie dadzą mu spokoju i wytchnienia w robieniu nowych filmów. Mamy nadzieję, że wkrótce przyśle nam jakieś ujęcia z nową zabawką. Dziękujemy również firmie FeiyuTech Polska za nagrodę rzeczową i możliwość zorganizowania konkursu.

Zwycięski filmik Jasia Gojtiego:

Tomasz Profic, zastępca (zg)reda naczelnego 43RIDE:

Wybór najlepszego filmu był bardzo ciężki. Nie dość, że do obejrzenia mieliśmy aż 182 produkcje, które prezentowały przeróżny poziom, to jeszcze musieliśmy wybrać z nich ten jeden jedyny, który zasłużył na nagrodę główną. Bardzo żałujemy, że nie możemy obdarować więcej z Was, ale tak musiało być.

Oceniając filmy każda osoba z redakcji 43RIDE kierowała się innymi kryteriami, więc znalezienie wspólnego mianownika było bardzo trudne. Padały groźby, prośby, wiele godzin się kłóciliśmy i walczyliśmy o swoich faworytów. Wypracowanie wspólnego stanowiska nie było łatwe, ale w końcu osiągnęliśmy porozumienie i dzięki temu Jasiu będzie miał bonusowy prezent na zbliżające się święta! Chcieliśmy docenić nie tylko konkretne ujęcia, ale także ogólny przekaz płynący z filmu – radość ze wspólnej jazdy z kumplami (i kumpelami), pasję i ciekawe miejsca, w które zabierają nas dwa kółka.

Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia i chęć pochwalenia się swoimi produkcjami. Dziękujemy FeiyuTech Polska, bez których tego konkursu by nie było (dajcie im lajka na fejsie!).

Wyróżnienia:

Jakub Kocjan

Piotr Jurczak

Jasiu Gojti

Piotr Kurczab

Artur Wszołek

Piotrek Krajewski

Agnieszka Mu

Wszystkie zgłoszone filmy można obejrzeć w tym miejscu (facebook)