Seria filmowa This is Home tworzona jest przez markę Shimano już od kilku lat. Od samego początku założeniem tej serii jest pokazanie największych postaci kolarstwa górskiego od tej mniej znanej, zwykłej strony.

Do tej pory swoimi historiami podzieliły się takie postacie jak Greg Minnaar, Tahnee Seagrave, Brett Rheeder, Richie Rude czy Casey Brown… a to i tak nie wszyscy.

Tym razem padło na znanego ze startów w Enduro World Series – Jesse’go Melameda. Jesse dorastał w Whistler, czyli miejscu gdzie można znaleźć nie tylko najlepszy bike park na świecie, ale również setki innych tras rowerowych, które można eksplorować bez końca.

Pełną listę filmów z serii This is Home możecie znaleźć w tym miejscu.

O marce Shimano

Misją założonej w 1921 roku firmy Shimano jest umożliwienie klientom bliższego kontaktu z naturą, wspieranie ich w realizacji pasji oraz promowanie nowego stylu życia. Dlatego pragniemy tworzyć wyjątkowy osprzęt i odzież przeznaczone dla rowerzystów. Możemy pochwalić się niemal stuletnim doświadczeniem w opracowywaniu cieszących się międzynarodową renomą komponentów rowerowych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty prowadzą do zwycięstwa kolejne pokolenia sportowców i zapewniają nieograniczone możliwości poznawania świata na rowerze

Oficjalna strona:
shimano.com
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube