Shimano This is Home – Jesse Melamed

Seria filmowa This is Home tworzona jest przez markę Shimano już od kilku lat. Od samego początku założeniem tej serii jest pokazanie największych postaci kolarstwa górskiego od tej mniej znanej, zwykłej strony.

Do tej pory swoimi historiami podzieliły się takie postacie jak Greg Minnaar, Tahnee Seagrave, Brett Rheeder, Richie Rude czy Casey Brown… a to i tak nie wszyscy.

Tym razem padło na znanego ze startów w Enduro World Series – Jesse’go Melameda. Jesse dorastał w Whistler, czyli miejscu gdzie można znaleźć nie tylko najlepszy bike park na świecie, ale również setki innych tras rowerowych, które można eksplorować bez końca.

Pełną listę filmów z serii This is Home możecie znaleźć w tym miejscu.

O marce Shimano

Założona w 1921 roku firma Shimano za swoją misję obrała zapewnienie swoim klientom komponentów i akcesoriów, które zbliżą ich do natury i pomogą prowadzić zdrowy styl życia. Przez prawie 100 lat swojej działalności Shimano dostarczyło swoje produkty niezliczonym sportowcom, którzy wspięli się na najwyższe podia międzynarodowej areny oraz amatorom i entuzjastom sportu na całym świecie.

Oficjalna strona:
shimano.com
Dystrybycja:
bikegear.cc
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube