JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Każde królestwo potrzebuje swoich legend i nie ma lepszej odpowiedzi na wezwanie Bike Kingdom Lenzerheide, niż ta udzielona przez Thomasa Genona. Młody Belg spędza w Szwajcarii mnóstwo czasu i przyjął swoją rolę z otwartymi ramionami, budując swoją własną legendę przy współpracy z ekipą Anthill Films. Zobaczcie jak Thomas Genon rządzi swoim nowym królestwem w filmie „The Legend of Tommy G”:

Co może powstać z połączenia świetnej ekipy filmowej Anthill Films, zawodnika takiego jak Thomas Genon a.k.a. Tommy G oraz zapierającej dech w piersiach miejscowości Lenzerheide w Szwajcarii? Magia, której pozazdrościłby sam Merlin! Pośród wspaniałych widoków Tommy G pokazał to co ma najlepsze: techniczna jazda i duże przeszkody pokonywane z łatwością. W 6-minutowej produkcji Anthill Films, Lenzerheide gra główną rolę, a Tommy G jeździ rowerem m.in. po wodzie. Nie obca jest mu również jazda w wysokich szwajcarskich alpach czy ogromne prędkości na trasie Pucharu Świata DH z komentarzem samego Roba Warnera. Również wielkie hopy nie są dla niego problemem do tego stopnia, że miejscowa ekipa musiała wydłużyć lądowanie na największej hopie, bo… była za mała.

Thomas Genon, Bike Kingdom Lenzerheide / zdjęcie: Sterling Lorence

Ciężko ukryć takie akcje przed lokalną społecznością rowerową. Dlatego takie sławy kolarstwa górskiego jak Brett Rheeder, Tomas Lemoine, Casey Brown, Brook MacDonald, Thomas Vanderham czy Emil Johansson mają swoje własne teorie gdzie jest i co robi Tommy G. A tak naprawdę tylko jedna jest prawdziwa – tworzy własną legendę w Bike Kingdom Lenzerheide.

Thomas Genon, Bike Kingdom Lenzerheide / zdjęcie: Sterling Lorence

Zdjęcia do najnowszego video miały miejsce zeszłej jesieni w Lenzerheide. Całość była kręcona zaledwie przez dwa tygodnie, ale ekipa była bardzo zadowolona z końcowego efektu.

Filmowanie w Lenzerheide to spełnienie najskrytszych snów! To przepiękne miejsce w niesamowitą ilością tras rowerowych, które rozchodzą się po całym regionie. Szczerze mówiąc, to ciężko nam było wybrać co konkretnie chcemy nagrać, ponieważ była tu nieskończona ilość możliwości.

– Darcy Wittenburgh, Anthill Films

Współpraca z Anthill Films była tą jedyną w życiu i mieliśmy przy okazji sporo frajdy. Anthill Films mają już kultowy status wśród społeczności, a Thomas Genon jest jednym z najbardziej stylowych zawodników slopestyle na świecie. Zobaczyć zawodnika takiego kalibru na naszych lokalnych trasach i hopach było niesamowicie inspirujące i zapierające dech w piersiach jednocześnie. Jego kreatywność i miłość do rowerów są niesamowite.

– Pascal Kreiger, Lenzerheide Bike Project Manager
Thomas Genon, Bike Kingdom Lenzerheide / zdjęcie: Sterling Lorence

To szalone uczucie móc wystąpić w tym filmie obok takich gwiazd. Mam dla nich mnóstwo respektu i szacunku, a dzięki ich drobnym rolom moje video nabrało specjalnego wydźwięku. Bardzo mi się podobało w Lenzerheide, tu jest naprawdę mnóstwo miejsc do zobaczenia i objeżdżenia. W ciągu jednego dnia możesz jeździć w bike parku, latać na dużych hopach czy poczuć się jak zawodnik Pucharu Świata DH, a drugiego po prostu eksplorować niesamowite górskie lokalizacje.

– Thomas Genon
Thomas Genon, Bike Kingdom Lenzerheide / zdjęcie: Sterling Lorence

Bike Kingdom Lenzerheide startuje z nowym sezonem, a region od teraz przyjmuje nazwę królestwa, którym zawsze byli. Oprócz zmiany nazwy nowościami będą kompletnie nowa aplikacja pomagająca poruszać się w regionie, duży festiwal rowerowy na koniec sezonu czy kolejne trasy zbudowane w okolicach.

Śledźcie Thomasa na: 

Więcej informacji o Bike Kingdom Lenzerheide można znaleźć na:

#bikekingdom #bikekingdomlenzerheide #tommyg #thelegendoftommyg