JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Jak zawsze na początku roku wpadają w nasze ręce nowości. W tym roku COVID-19 pokrzyżował wszystkim wszystko, jednak nadszedł czas by zaprezentować Wam i zabrać się w końcu za test siodła PRO Turnix Offroad.

Siodełko PRO Turnix Offroad.

Siodełko PRO Turnix Offroad

Komfortowe i uniwersalne siodło przeznaczone do jazdy w terenie, charakteryzujące się lekką wagą (240g) i ergonomicznym kształtem. Podstawa wzmocniona włóknem węglowym wykonana w technologii absorbującej wstrząsy. Wytrzymałe poszycie z poliuretanu o szerokości 142mm (również 132mm i 152mm). Stelaż ze stali nierdzewnej INOX oraz zintegrowane mocowanie do akcesoriów (kamera lub lampka). To główne zalety wymienione przez producenta.

Stelaż ze stali nierdzewnej INOX .
Zintegrowane mocowanie do akcesoriów (kamera lub lampka).

Czy to marketingowy bullshit czy też samiuśka prawda odpowiemy za jakiś czas, przed nami test długodystansowy – damy znać w stosownym momencie.

O marce PRO-Bikegear

Marka PRO-Bikegear jest częścią koncernu Shimano oraz kieruje się prostą misją: pracować z najlepszymi, aby tworzyć najlepsze produkty na świecie. Dlatego właśnie skupiają wokół siebie najlepszych zawodników, projektantów oraz współpracują z Shimano Dynamics Lab.

Oficjalna strona: pro-bikegear.com
Media: facebook, instagram