JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!
Endura SingleTrack Shin Protectors II

Korzenie, luźne kamienie, gałęzie, upadki czy piny z platform potrafią wyrzeźbić pamiątkę na piszczelu i kolanie… Szybkie zjazdy, podjazdy i podejścia wymagają ochraniaczy, które łączą w sobie wygodę i bezpieczeństwo. Wyżej wymienione zadania spełnia seria ochraniaczy Endura SingleTrack.

Ochraniacze na kolano/piszczel Endura SingleTrack Shin Protectors II

Odkryty piszczel, to okazja na obity piszczel, więc jeżeli już masz tego dość, to warto zwrócić uwagę na nową wersję uniwersalnych ochraniaczy Endura SingleTrack Shin. Zabezpieczają kolano oraz cały piszczel, a dodatkowe boczne wkładki rozszerzają zakres ochrony.

Szybko założysz, szybko zdejmiesz, łatwe do transportu (na plecaku, ramie).

Oprócz zalety jaką niewątpliwie jest pełna ochrona nogi (kolano/piszczel) musimy dodać także następną: łatwość zakładania, zdejmowania, dopasowania. Wielowarstwowe pianki układają się ładnie na nodze.

Łatwe zakładanie i dopasowanie w ochraniaczach Endura SingleTrack dzięki elastycznym taśmom z rzepami Velcro®.

Na czas wspinaczki, podjazdu, wypychu, w bardzo łatwy sposób możemy zdjąć ochraniacze Endura SingleTrack II bez zdejmowania butów! Dzięki temu dobrze sprawdzą się podczas całodziennej jazdy w terenie, jak i też tych krótszych wypadów.

Specyfikacja ochraniaczy kolano/piszczel Endura SingleTrack Shin II:

  • Bardzo elastyczna konstrukcja wykonana z wielu materiałów wykorzystująca przewiewne panele w mniej newralgicznych miejscach.
  • Wkładki z wielowarstwowej pianki dopasowującej się do kształtu ciała.
  • Dodatkowe, boczne wkładki rozszerzają zakres ochrony.
  • W pełni rozpinane umożliwiają zakładanie bez ściągania butów.
  • Odporne i wytrzymałe panele z włókna aramidowego z grafiką.
  • Elastyczne taśmy z rzepami Velcro® utrzymują ochraniacze na miejscu zapewniając łatwe zakładanie.
  • Podszewka z przyjemnego w dotyku materiału dla dodatkowej wygody oraz lepszej regulacji temperatury.

Ochraniacze na kolano Endura SingleTrack Knee (short)

Elastyczne taśmy z rzepami Velcro® utrzymują ochraniacze na miejscu zapewniając łatwe zakładanie.

Dla osób niepotrzebujących pełnej ochrony Endura przygotowała wersję osłaniającą tylko kolano. Cała seria ochraniaczy SingleTrack zbudowana jest na bazie takich samych materiałów, a wszystkie elementy dopasowania do nogi są identyczne jak w modelu Endura SingleTrack II Shin (long).

W pełni rozpinane ochraniacze umożliwiają zakładanie bez ściągania butów.
Wykonane z wielu materiałów, wykorzystujące przewiewne panele w mniej newralgicznych miejscach. Dostępne z grafikami w trzech kolorach: czarne, zielone, pomarańczowe.

Endura nie zapomniała również o najmłodszych kolarzach górskich. W swojej ofercie ma także ochraniacze serii SingleTrack skrojone dla młodzieży.

W pełnej otwartości Endura SingleTrack.

Ochraniacze Endura SingleTrack to świetna propozycja dla każdego, bez podziału na płeć, poziom jazdy czy też sposób jazdy po górach. Łatwość zakładania i dopasowania bardzo poprawia wygodną i bezpieczną mobilność po szlakach górskich, zarówno tych łatwych jak i tych trudnych. Seria ochraniaczy Endura SingleTrack została przygotowana w różnych konfiguracjach i spełni oczekiwania najbardziej wymagających kolarzy górskich. Bez względu na to czy jesteś doświadczonym kolarzem, czy początkującym, wiesz że bezpieczeństwo to podstawa dobrej zabawy, dlatego warto szukać najlepszych opcji dla siebie.

– Zbigniew Nowicki, 43RIDE

Ochraniacze łokci Endura SingleTrack II

Uzupełnieniem oferty SingleTrack są ochraniacze łokci. Materiały użyte w konstrukcji ochraniaczy łokci są identyczne jak w tych na kolano. Największą różnicą jest jednak sposób zakładania, ponieważ ochraniacze łokci zakładamy jak rękawki, a za precyzyjne dopasowanie i utrzymanie na miejscu odpowiadają elastyczne taśmy z rzepami Velcro®.

Ochraniacze łokci Endura SingleTrack II.
Elastyczne taśmy z rzepami Velcro®.
 Uniwersalne ochraniacze w stylu Enduro / All Mountain, które zapewniają wysoki poziom ochrony oraz swobodę ruchów.
W najnowszej wersji poprawiono przewiewność materiałów, dodano boczne panele ochronne i ulepszono dopasowanie.

O marce Endura

Marka Endura, założona w 1993 roku, jest synonimem pomysłowego, trwałego podejścia do odzieży technicznej, która pozwala cieszyć się każdym stylem jazdy. Od MTB, przez jazdę miejską, szosową, aż po triathlon – to #AllTribesOneClan, z filozofią Renegade Progress, która jest sprzeczna z konwencjami i obejmuje radykalność w tworzeniu produktów zmieniających zasady gry.

Od pierwszych prototypów wykonanych na stole kuchennym w Edynburgu, Endura przekształciła się w podziwianą globalną markę z asortymentem przełomowych i nagradzanych produktów. Endura wspiera także imponującą listę światowej klasy sportowców, w tym pioniera przełomu, Graeme’a Obree, sensację trialową Danny’ego MacAskilla i rodzeństwo zjazdowe Athertons.

Oficjalna strona:
endurasport.com
Dystrybucja:
endurastore.pl
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube