Najmłodsze pokolenie kolarzy potrzebuje najlepszych i najbezpieczniejszych rozwiązań do jazdy rowerem górskim. Kolekcja przygotowana dla dzieci (7-14) przez Endurę odzwierciedla kluczowe elementy z kolekcji dla dorosłych, zmniejszając rozmiar, ale zachowując specyfikację i styl.

Jednym z elementów bezpieczeństwa w jaki warto wyposażyć młodego kolarza są ochraniacze kolan. Endura dla najmłodszych proponuje dobrze znany model dorosłym Singletrack, który zdobył wiele nagród i wyróżnień w prasie branżowej, ale również uznanie wśród użytkowników na szlakach górskich.

Bezpieczeństwo i wygoda to udało się projektantom ochraniaczy Endura Singletrack. Wysoko elastyczna konstrukcja zapewnia komfort przez cały dzień.

Wkładki ochronne wykonane z pianki zapamiętują kształt ciała i dobrze chronią kolana podczas upadku.

Odporne na ścieranie przednie panele z aramidu.

W pełni otwarta konstrukcja pozwala założyć/ściągnąć ochraniacze bez zdejmowania butów. Elastyczne taśmy Velcro® zapewniają precyzyjne i wygodne dopasowanie do nogi. Wewnętrzne wykończenie ochraniacza zapewnia duży komfort podczas zjazdu.

Szukając dobrych rozwiązań dla najmłodszych warto brać pod uwagę ochraniacze Endura Singletrack Youth (7-12lat). Sprostają wszelkim wyzwaniom jakie mogą napotkać najmłodsi riderzy na trasach. Łatwość założenia i zdjęcia w sposób przyjemy pozwoli szybko dostosować się do nachylenia trasy, podjazdu/zjazdu/podejścia. Przypominam że ochraniacze Endura Singletrack mogą być także dla Ciebie, odnajdziesz je w kolekcji „dla dorosłych”.

– Zbigniew Nowicki, 43RIDE

O marce Endura

Marka Endura, założona w 1993 roku, jest synonimem pomysłowego, trwałego podejścia do odzieży technicznej, która pozwala cieszyć się każdym stylem jazdy. Od MTB, przez jazdę miejską, szosową, aż po triathlon – to #AllTribesOneClan, z filozofią Renegade Progress, która jest sprzeczna z konwencjami i obejmuje radykalność w tworzeniu produktów zmieniających zasady gry.

Od pierwszych prototypów wykonanych na stole kuchennym w Edynburgu, Endura przekształciła się w podziwianą globalną markę z asortymentem przełomowych i nagradzanych produktów. Endura wspiera także imponującą listę światowej klasy sportowców, w tym pioniera przełomu, Graeme’a Obree, sensację trialową Danny’ego MacAskilla i rodzeństwo zjazdowe Athertonów.

Oficjalna strona:
endurasport.com
Dystrybucja:
endurastore.pl
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube