„How We Roll” to nowa seria filmowa, która śledzi poczynania profesjonalnego zespołu zjazdowego FMD Racing. W kolejnych odcinkach zobaczycie głębsze spojrzenie w życie zawodników oraz zespołu, pracowników, sponsorów, przyjaciół, rodzin oraz całej rowerowej społeczności, która ich otacza.

YouTube player

Ta seria filmów przedstawi najważniejsze momenty całego sezonu oczami jednego z najbardziej ekscytujących i wyjątkowych zespołów wyścigowych na zjazdowej scenie. Seria przenosi na ekran bardzo prawdziwe i czyste emocje, zamęt, uniesienie, sukces, stratę, chaos, pandemię, pasję, wściekłość, rozbawienie i nie tylko, opowiedziane w niesamowitej narracji.

FMD Racing

Bohaterowie

Głównymi bohaterami serii „How We Roll” są zawodnicy zespołu FMD Racing, którymi są:

  • Tahnée Seagrave – jedna z dwóch dziewczyn w zespole, która jest prawdziwą liderką i gwiazdą światowego zjazdu. Prawdopodobnie jest też główną bohaterką serii „How We Roll”.
  • Kaos Seagrave – brat Tahnee i zarazem jeden z przedstawicieli tzw. nowej szkoły w obecnej generacji MTB. Jego unikalny styl oraz niesamowita osobowość z pewnością wiele wnosi nie tylko do zespołu, ale także do całej społeczności rowerowej.
  • Pheobe Gale – nowa fala przytłaczającego talentu i waleczności. Szturmuje kategorię juniorek od 2021 roku i od samego początku pokazuje, że trzeba się z nią liczyć. 
  • Dennis Luffman – prawdziwy punkowy skater, który przerzucił się na rowery górskie i wprowadził na scenę swoją unikalną osobowość oraz niesamowity styl jazdy. 

How We Roll #1

W pierwszym odcinku serii „How We Roll” skupimy się na tym, co sprawia, że zjazdowe kolarstwo górskie jest tak unikalne, oraz zaprezentujemy głównych bohaterów serii. Będziecie mogli prześledzić ich przygotowania do sezonu oraz dowiedzieć się jakie mieli oczekiwania na starcie 2022 roku.

Zespół pojechał na pierwszą rundę Pucharu Świata DH do Lourdes we Francji pełen obaw i nerwowej energii, a to był dopiero początek sezonu!

YouTube player

O zespole FMD Racing

Oficjalna strona: fmdracing.com
Media: facebook, instagram, youtube, twitter