Niedaleko ujścia rzeki w okolicy Nelson w Kolumbii Brytyjskiej, profesjonalny freerider Kurt Sorge stworzył miejsce, które jest marzeniem każdego rowerzysty. Oryginalnie zaprojektowane zostało, aby rozwijać jego profesjonalną karierę, ale obecnie służy również za miejsce, w którym doskonalą się miejscowe młode talenty, a przy okazji pozwala doceniać proste przyjemności w życiu. W końcu po latach podróżowania i rywalizacji na najwyższym poziomie, Kurt w końcu ma swoje miejsce, w którym może znaleźć spokój i pocieszenie pośród kanadyjskich gór.

Ogromne hopy, mały domek oraz góry gdzie okiem sięgnąć. To wszystko czego Kurt Sorge naprawdę potrzebuje. W końcu jest uzależniony od latania i gór. Jasne jest, że to właśnie tu znalazł swój dom.

YouTube player

O marce Shimano

Misją założonej w 1921 roku firmy Shimano jest umożliwienie klientom bliższego kontaktu z naturą, wspieranie ich w realizacji pasji oraz promowanie nowego stylu życia. Dlatego pragniemy tworzyć wyjątkowy osprzęt i odzież przeznaczone dla rowerzystów. Możemy pochwalić się niemal stuletnim doświadczeniem w opracowywaniu cieszących się międzynarodową renomą komponentów rowerowych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty prowadzą do zwycięstwa kolejne pokolenia sportowców i zapewniają nieograniczone możliwości poznawania świata na rowerze

Oficjalna strona:
shimano.com
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube