Wszyscy mamy takie dni. Zegar cyka z coraz większą głośnością, telefon non stop dzwoni, a dźwięki pracującego biura sprawiają, że kreatywność dramatycznie spada. Czasem po prostu trzeba zamknąć komputer i zresetować się. Jako projektant w Evil Bikes jestem częścią zespołu, który z pasją pracuje nad projektami naszych rowerów, ale jak możecie się spodziewać, na takim stanowisku kreatywność jest konieczna.

Dla mnie kreatywność i przejrzystość idzie ramię w ramię podczas jazdy. Nie ma nic lepszego niż uczucie bycia samemu w lesie, jeżdżąc po świeżej ściółce i ciesząc się rowerem, a zarazem ładując baterie dobrymi i pozytywnymi uczuciami. To perfekcyjny sposób na mentalną blokadę, która potrafi przyjść w dowolnym momencie podczas pracy w biurze. Na szczęście marka Evil Bikes ma siedzibę w Bellingham (Stan Waszyngton, USA), gdzie mamy niezliczoną ilość tras wokół biura i nie ma nic lepszego niż szybka rundka w przerwie na lunch.

– Mike Giese, Projektant w Evil Bikes

Video: Tyler Deschaine

O marce WTB

Założona w 1982 roku firma WTB powstała w hrabstwie Marin, kolebce kolarstwa górskiego, aby projektować lepsze produkty rowerowe. Znana z siodełek, opon, felg i chwytów, ta kierowana przez riderów firma wciąż przesuwa granice tego, co jest możliwe dzięki niesłabnącej duchu innowacji i pasji do przygód na dwóch kołach.

Oficjalna strona:
wtb.com
Dystrybucja:
rowersport.pl
Media: facebook, instagram, youtube, twitter