„Beyond the line” to nowa seria filmowa ekipy Red Bull TV, która w całości skupiona będzie na Pucharze Świata MTB. Program prowadzony będzie przez trójkę prezenterów: Roba Warnera, Eliota Jacksona i Emily Batty, którym w każdym odcinku będą towarzyszyć największe gwiazdy tego sportu.

Program zapewni niezrównany dostęp do niektórych z największych nazwisk w MTB. Dzięki najnowszej technologii będą możliwe wywiady na żywo, analiza wyścigów oraz najświeższe informacje prosto z trasy.

Prowadzący Beyond The Line: Rob Warner, Emily Batty i Eliot Jackson / zdjęcie: Leo Rosas, Red Bull Content Pool

To świetna sprawa, że będziemy mogli prowadzić „Beyond the line” na antenie Red Bull TV. Puchar Świata ma specjalne miejsce w moim sercu, a przebywanie w jednym studio z Eliotem, Emily oraz największymi gwiazdami tego sportu, to dla mnie super sprawa.

Rob Warner

W pierwszym odcinku w studio pojawili się zwycięzcy drugiej rundy Pucharu Świata DH w Leogangu: Valentina Höll oraz Andreas Kolb.

Vali Höll to jedna z moich ulubionych zawodniczek i bardzo się cieszę, że do nas dołączyła. Puchary Świata zawsze są pełne niespodzianek i cieszę się, że mogliśmy z nimi porozmawiać o tych wyjątkowych zawodach.

Eliot Jackson
Rob Warner, Valentina Höll, Andreas Kolb, Emily Batty i Eliot Jackson / zdjęcie: Leo Rosas, Red Bull Content Pool

„Beyond the line” to program, który zajrzy za kulisy Pucharu Świata tak głęboko jak nikt inny i jestem tym bardzo podekscytowana.

Emily Batty

Kolejne epizody pojawiać się będą w trakcie sezonu Pucharu Świata MTB i dostępne będą do oglądania na stronie Red Bull TV.