National Downhill League to klasyfikacja generalna łącząca niezależne cykle polskich zawodów downhillowych. Zawodnik, który we wszystkich edycjach wliczanych do Klasyfikacji Generalnej National Downhill League 2021 uzyska największą liczbę punktów zostanie zwycięzcą w swojej kategorii.

Wyniki zawodów:

  1. runda – DOKA Downhill City Tour – 1-3 maj, Ustroń, Palenica
  2. runda – Local Series of Downhill: Air Downhill – 15-16 maj, Międzybrodzie Żywieckie, Góra Żar
    • wyniki
  3. runda – DOKA Downhill City Tour – 4-6 czerwiec, Krynica Zdrój
    • wyniki
  4. runda – Hard Downhill League – 26-27 czerwiec, miejsce do potwierdzenia
    • wyniki
  5. runda – Local Series of Downhill: ChainLESS – 24-25 lipiec, Zawoja, Mosorny Groń
    • wyniki
  6. runda – Local Series of Downhill – 2-3 październik, Wisła Stożek
    • wyniki

Klasyfikacja generalna National Downhill League:

Hardtail

Nazwisko, imięMiejscowośćKlubDHCT #1LSD #1DHCT #2LSD #2HDLLSD #3Suma
1Kuczera SamuelBrenna300300
2Wąsowicz KrzysztofKraków240240
3Ryś ArturUstrońBIKE GORILLAZ CREW200200
4Matuszny MarcinWęgierska GórkaHIGH FIVE CREW180180
5Ruszkiewicz JakubKrakówTeam Biotop Racing160160
6Wołoszyn MichałKietrz150150
7Słowik BłażejCzerwionka-LeszczynyOberiba racing145145
8Hołuj Bartłomiej KrakówBambaryły11

Kobiety

Nazwisko, imięMiejscowośćKlubDHCT #1LSD #1DHCT #2LSD #2HDLLSD #3Suma
1Zielińska OliwiaSkrzydlnaGravity Revolt300300
2Wróbel ZuzannaSkoczów240240

Junior

Nazwisko, imięMiejscowośćKlubDHCT #1LSD #1DHCT #2LSD #2HDLLSD #3Suma
1Gawlak-Socka KacperZakopaneGravity Revolt300300
2Toboła AdrianPorąbka UszewskaHarna śFactory Team240240
3Juroszek DawidCieszyn200200
4Adamczyk WojciechGodziszkaHIGH FIVE CREW180180
5Śliwka MikołajUstrońTeam ABC Arek Bike Center160160
6Matuszczak KacperKozyThe North150150
7Mäeuibo RikoPeetriFun Timez Crew145145
8Turek PatrykTylmanowaRMK Tylmanowa140140
9Kokolus MichałChybieCyklo Tym Havirov136136
10Kozioł KrystianTarnowiecHell Riders Tarnów132132
11Szydełko JanWłodowice128128
12Pająk JanBielsko-BiałaArekBikeCenter124124
13Krywult IgorBielsko-BiałaTrek Bielsko Biała120120
14Bartoszek DominikBielsko-Biała116116
15Zawada MaciejWisła112112
16Siuda AdamWarszawaNecro represent108108
17Raszyk BartłomiejWisłaHarnaśFactoryTeam104104
18Krompolc LukášBrušperkOFBIKE SCOTT TEAM100100
19Bielawski AlanZgierz9696
20Marchwiany MikołajPrzemyślHarnaśFactoryTeam9393
21Grzegorz BartoszKozokowice9090
22Malasiewicz DawidRadomsko8888
23Kozłowski AntoniGogolinSLOW MOTION OPOLE8686
24Tereväinen DmitriTallinn8484
25Pliszka MiłoszZarzecze8282
26Spyrka DarekZawojaUKS Zawojak8080
27Gołębiowski KacperPrzemyślHarnaśFactoryTeam7878
28Różnicki DanBażanowice7676
29Jędrzejczyk JakubChorzówSpider sports / cruel7474
30Zamarski WojtekGodziszka7272
31Baran JakubWieliczkaNARTY ROWERY KRAKOW7070
32Pierchała TomaszRybnikCherry Hill Riders6969
33Chełmiński MikołajRadom6868
34Wrona AdrianWadowiceANNC6767
35Rogóż BartoszTarnowiecHell Riders Tarnów6666
36Mikrut KacperTarnowiecHell Riders Tarnów6565
37Kawula JanKoszyce WielkieHell Riders Tarnów6464
38Nowakowski MateuszKietrz6363
39Trybała MichałŻarnówka6262
40Kłósko WojciechGoleszów6161
41Górecki MateuszWoźnikiANNC6060
42Niemczyk SzymonGoleszów5959
43Zardzielewicz HubertTarnówHell Riders Tarnów5858
44Kąkol BartekGoleszów5757
45Burchardt JakubZielona Góra5656
46Karczyński WojciechTarnowiecHell Riders Tarnów5555
47Łacyk KacperKietrz5454
48Maciej JakubRadlinBBF5353
49Guzdek PatrykWadowice5252
50Kulik JakubPyrzyce5151
51Paruszewski Filip Młodzieszyn11
51Chmura Wojciech Wisła11
51Cyburt Maks Rzeszów11
51Grabarek Jakub Wrocław11
51Lipowczan Filip Cieszyn11

Full

Nazwisko, imięMiejscowośćKlubDHCT #1LSD #1DHCT #2LSD #2HDLLSD #3Suma
1Łukasik SławomirWieliczkaNs Bikes FrowerPower300300
2Konstanty DamianNowy SączAntidote Gravity Revolt240240
3Kostusiak MateuszZgierz200200
4Ranosz WojciechSłopniceAntidote Gravity Revolt team180180
5Johanson RobertTallinnFun Timez Crew160160
6Macura SebastianCieszynABC AREK BIKE CENTER150150
7Sviderskis RokasKaunasDownhill Team LITHUANIA145145
8Kirsipuu HendrikPaideFunTimezCrew140140
9Janik PiotrZakopane136136
10Kwaśny PatrykBielsko-BiałaTrek Bielsko rancing132132
11Tyburski PawełPruszcz GdańskiThe North128128
12Małaszkiewicz JacekKrakówKrakowska Szkoła Enduro124124
13Folvarčný PetrČeský Těšín120120
14Kunrad KamilUstroń116116
15Pilv ArminVõruAP spordiklubi112112
16Bojda MaciejStrzelinHigh Five Crew108108
17Gaura TomaszCieszyn (gmina: Cieszyn)104104
18Tarkowski MichałŁódźFreakyrippers100100
19Reczek PawelRabka ZdrojEskimoo Racing Team9696
20Starus ŁukaszŁódźRockets Crew9393
21Raszyk TomaszWisłaBrapbike9090
22Bieda MarekLimanowaGravity Revolt8888
23Wieczorkiewicz AleksanderMarki3Racing Downhill Group8686
24Nędzka BartłomiejKraków8484
25Tokarczyk AndrzejLimanowaGravity Revolt8282
26Strzępek PiotrPrzemyśl8080
27Tarkowski MarcinŁódźFreaky Rippers7878
28Kurzok KorneliuszUstroń7676
29Madzia MateuszBrenna7474
30Krajcarz ŁukaszŻywiecHigh Five Crew7272
31Gielata BartekBrenna7070
32Janeček PetrFrýdek-MístekOFBIKE SCOTT TEAM6969
33Białek KonradBielsko-Biała6868
34Wieczorek KubaBędzingul gul racing team6767
35Wasilewski MiłoszŁódź6666
36Cecot RafałKielce6565
37Klein JakubGdyniaAstra Racing6464
38Nowak MarcinGdańskBlack Riders 3 city6363
39Pietrzak DawidNowy TargEskimoo Racing Team6262
40Pečiukaitis TomasVilniusDownhill Team LITHUANIA6161
41Ligocki MichałCzęstochowaHoly Crew6060
42Hubczyk DawidUstroń5959
43Wszołek TomekKraków5858
44Rzeszótko MiłoszGodziszka5757
45Grzelewski PatrykŁask5656
46Żuławiński KarolKrakówGravity Bike Pokand5555
47Kantor JakubCzęstochowaErowery.pl5454
48Troszok BartłomiejCieszyn5353
49Wesołowski RobertŁódź5252
50Brzozowski OskarŁódźProject Privateer5151
51Gargasas KarolisVilniusStupidFast5050
52Feliński MateuszBędzinCRUEL DESIGN4949
53Kałuża AdamCieszyn4848
54Holewik ArkadiuszLeszczynyKuźnia Mocy4747
55Deja PiotrSkawica4646
56Dobrzycki MichałWarszawa4545
57Krzykawski KamilDąbie4444
58Bereziński HubertZakopane4343
59Olszewski BartlomiejZawiercie4242
60Dutka GrzegorzBrenna4141
61Tesarczyk JakubCzechowice-DziedziceBambaryły4040
62Radzimski GabrielGorzow Wielkopolski3939
63Gardeła TomaszKrakówBorn2Bike3838
64Stanalowski PatrykŁódź3737
65Matulski RafalSułkowice3636
66Bąk GrzegorzGorzów Wielkopolski3535
67Kudłaty TomaszWrocław3434
68Bondos MaksymilianKraków3333
69Surowiecki MaciejRybnikBBF3232
70Prędkowski PawełChełm3131
71Drozd WojciechSosnowiec3030
72Cichocki ArkadiuszCzerwionka-LeszczynyKuźnia Mocy2929
73Stacherczak KamilRadlinBBF11
73Kalata MichałKrempachyKuźnia Mocy11
73Ivanov Denis VilniusStupidFast11
73Jureczka Andrzej Bielsko-BiałaImbeer Team11
73Godyń MarekGliwice43ride cruel designs11
73Dudas Steponas Traku R. Sav.DH Team LITHUANIA11

W przypadku tej samej ilości punktów, wygrywa zawodnik, który zdobył większą ilość punktów podczas ostatniej edycji zawodów wliczających się do klasyfikacji. Punkty naliczane będą po każdej edycji na podstawie Tabeli Punktów Klasyfikacji Generalnej National Downhill League 2021 zamieszczonej w regulaminie zawodów.