National Downhill League to klasyfikacja generalna łącząca niezależne cykle polskich zawodów downhillowych. Zawodnik, który we wszystkich edycjach wliczanych do Klasyfikacji Generalnej National Downhill League 2021 uzyska największą liczbę punktów zostanie zwycięzcą w swojej kategorii.

Wyniki zawodów:

  1. runda – DOKA Downhill City Tour – 1-3 maj, Ustroń, Palenica
  2. runda – Local Series of Downhill: Air Downhill – 15-16 maj, Międzybrodzie Żywieckie, Góra Żar
  3. runda – DOKA Downhill City Tour – 4-6 czerwiec, Krynica Zdrój, Słotwiny
  4. runda – Local Series of Downhill: ChainLESS – 24-25 lipiec, Koninki, Tobołów
  5. runda – Hard Downhill League – 4-5 wrzesień, Wisła, Stożek
  6. runda – Local Series of Downhill – 2-3 październik, Wisła, Stożek

Klasyfikacja końcowa National Downhill League:

Hardtail

Nazwisko, imięMiejscowośćKlubDHCT #1LSD #1DHCT #2LSD #2HDLLSD #3Suma
1Matuszny MarcinWęgierska GórkaHIGH FIVE CREW1803002002003002401420
2Wąsowicz KrzysztofKraków240030024024011021
3Mikołajczyk Patryk Szczawa002403000300840
4Wołoszyn MichałKietrz1502400000390
5Ryś ArturUstrońBIKE GORILLAZ CREW2000000180380
6Krzyżowski TomaszWilkowiceFor Event Crew0000200145345
7Ruszkiewicz JakubKrakówTeam Biotop Racing1600018000340
8Kuczera SamuelBrenna30000010301
9Olszar ŁukaszCieszyn00000200200
10Wątroba Szymon Tymowa00180000180
11Ekiert MarcinKup00000160160
12Klimek BartekRadlinBBF00016000160
13Krupa Krystian Zakliczyn00160000160
14Kapinos JakubOpoleSLOW MOTION OPOLE00000150150
15Słowik BłażejCzerwionka-LeszczynyOberiba racing14500000145
16Holeksa FilipBrenna00000140140
17Pawlus PawełMilówkaMilowka Pirates00000136136
18Kwiecień JakubChorzów00000132132
19Herzyk ŁukaszBrenna0000011
20Kot SzymonZawojaUKS Zawojak0001001
21Kleszcz KacperOświęcim0100001
21Lipiński Kamil Brzeg0100001
23Hołuj Bartłomiej KrakówBambaryły1000001

Kobiety

Nazwisko, imięMiejscowośćKlubDHCT #1LSD #1DHCT #2LSD #2HDLLSD #3Suma
1Wróbel ZuzannaSkoczów24016024024013001181
2Košárková SabinaStudénka BMX Studénka0300003000600
3Zielińska OliwiaSkrzydlnaGravity Revolt3000030000600
4Dudek AmeliaRzeszów0030002000500
5Ziółkowska WioletaKraków00000240240
6Gombalova VilmaNove Mesto nad VahomKRAPS Racing Team00002400240
7Budner NataliaWarszawaDirt it more02400000240
8Horabik MagdaMyślenice00000200200
9Kopeć UrszulaKomorów00200000200
10Walczak NinaZgierz02000000200
11Domagała Anna Sosnowiec00180000180
12Puda MartynaWilkowiceYeti Cycles Poland01800000180
13Zaryczny Joanna Niepołomice00160000160
14Skulska Dominika Kielce00150000150
15Kaszok MarlenaMiędzybrodzie Bialskie01500000150
16Dudek Joanna Nowy Sącz00145000145

Junior

Nazwisko, imięMiejscowośćKlubDHCT #1LSD #1DHCT #2LSD #2HDLLSD #3Suma
1Gawlak-Socka KacperZakopaneGravity Revolt30024018030002401260
2Adamczyk WojciechGodziszkaHIGH FIVE CREW1802001601802001801100
3Juroszek DawidCieszyn200128140150136150904
4Kokolus MichałChybieCyklo Tym Havirov13616000300300896
5Kozioł KrystianTarnowiecHell Riders Tarnów132136136120150136810
6Toboła AdrianPorąbka UszewskaHarnaś Factory Team24001282400200808
7Kozłowski AntoniGogolinSLOW MOTION OPOLE86140013286108552
8Kawula JanKoszyce WielkieHell Riders Tarnów64781048212088536
9Rogóż BartoszTarnowiecHell Riders Tarnów6672120104186449
10Turek PatrykTylmanowaRMK Tylmanowa140013216000432
11Dziedzic JakubMilówka0930112112112429
12Matuszczak KacperKozyThe North150001240145419
13Sidło KacperBielsko-Biała08800160140388
14Karczyński WojciechTarnowiecHell Riders Tarnów55628886900381
15Sojka AdamGogolin0132002400372
16Krywult IgorBielsko-BiałaTrek Bielsko Biała1200240000360
17Zembrzuski SzymonOlsztynOSA Racing0150200000350
18Malasiewicz DawidRadomsko88000124100312
19Pufelski KordianTczew00300000300
20Fabry KamilNitricaKELLYS FACTORY TEAM03000000300
21Wilk DawidWieliczkaTOKEN Grupa Instalbud Wilga Go06701001080275
22Bartoszek DominikBielsko-Biała1160014000256
23Siuda AdamWarszawaNecro represent1080145000253
24Zamarski WojtekGodziszka727696000244
25Ogorzałek JakubStary Sącz096014500241
26Raszyk BartłomiejWisłaHarnaśFactoryTeam1040000132236
27Kamiński PiotrOpoleABC Arek Bike Center0000132104236
28Iwaszko JakubŚroda ŚląskaTeam Bike Passion0100011600216
29Zardzielewicz HubertTarnówHell Riders Tarnów586190000209
30Opioła MateuszSłopniceGravity Revolt00020000200
31Bielawski AlanZgierz961040000200
32Kaim AdrianTarnówDh tarnów082010116199
33Bułka HubertRajcza000010490194
34Lewicki MiłoszBielsko-Biała012000069189
35Vaško IgorŽilinaDEEM Racing Team00001800180
36Faszczewski AntoniWarszawaDirt it more01800000180
37Pasierbek Damian Radziszów Riders From Bochnia00000160160
38Śliwka MikołajUstrońTeam ABC Arek Bike Center16000000160
39Mikrut KacperTarnowiecHell Riders Tarnów65009300158
40Kot KonradKalwaria Zebrzydowska07086000156
41Curyło OliwierTarnówTarnów DH00074076150
42Baran JakubWieliczkaNARTY ROWERY KRAKOW70008000150
43Król TomaszPrzyszowa00150000150
44Nowakowski MateuszKietrz63860000149
45Białek JanDziałoszyn05400930147
46Anusiewicz AleksanderŁódźFreakyrippers00001450145
47Varačka DanielPiešťany01450000145
48Mäeuibo RikoPeetriFun Timez Crew14500000145
49Błażowski TomaszWadowice00001400140
50Biskup JakubTarnówTarnów DH00069068137
51Kolmasiak Oliwier00013600136
52Lis FilipSłopniceGravity Revolt01012800129
53Jojko MichałIstebnaSuicide Gravity Team00000128128
54Śpiewak Jan00001280128
55Szydełko JanWłodowice12800000128
56Gawronek Mikołaj Nieporaz00000124124
57Bieniek BenedyktNagawczyna00124000124
58Usarek EmilGdanskThe North01240000124
59Górecki MateuszWoźnikiANNC60640000124
60Pająk JanBielsko-BiałaArekBikeCenter12400000124
61Maciej JakubRadlinBBF53006800121
62Śliwa Daniel Radziszów Filthy Dirty00000120120
63Moczała BłażejChybie01001160117
64Machaj KrzysztofBrandwica00116000116
65Wąsowski DominikKrakówTOKEN Grupa Instalbud Wilga Go01160000116
66Pachucki SebastianKomorów00112000112
67Kurzeja Mariusz01120000112
68Zawada MaciejWisła11200000112
69Jarosz PrzemekZakopane00010800108
70Zięba RafałKomorów00108000108
71Schulz JanOsieczna01080000108
72Wolak Patryk00001000100
73Skowronek ZygmuntBęczarka00100000100
74Krompolc LukášBrušperkOFBIKE SCOTT TEAM10000000100
75Chudzikiewicz Krzysztof Wola Rzędzińska000009696
76Gawłowski AlexCieszyn000096096
77Zmarlicki BrunoKrakow000960096
78Bury Kacper Brenna Bk racing team000009393
79Kapustka ArkadiuszDębica009300093
80Marchwiany MikołajPrzemyślHarnaśFactoryTeam930000093
81Ogar SzymonPorąbka UszewskaFlowriders000900090
82Żywczak MikołajToruńFMD Race Team Toruń090000090
83Grzegorz BartoszKozokowice900000090
84Chełmiński MateuszTrablice000088088
85Wojtas SebastianSłopnice000880088
86Kaczmarczyk Natan Bielsko-Biała000008484
87Węgrzyniak JózefZakopane000840084
88Grzegorzek JarekTymowa008400084
89Gorączko FilipDobczyce084000084
90Tereväinen DmitriTallinn840000084
91Król Adrian Jabłonka000008282
92Kowol FranekKatowice008200082
93Pliszka MiłoszZarzecze820000082
94Ponc Jakub Brenna000008080
95Kacorzyk FilipBrzeszcze080000080
96Spyrka DarekZawojaUKS Zawojak800000080
97Madzia Aleksy Brenna000007878
98Ruszkowski FilipPrzeginia000780078
99Gołębiowski KacperPrzemyślHarnaśFactoryTeam780000078
100Kaleta BartoszCzęstochowa000760076
101Różnicki DanBażanowice760000076
102Płonka Sebastian000007474
103Pietrasz HubertZarszyn074000074
104Jędrzejczyk JakubChorzówSpider sports / cruel740000074
105Kopeć Marcin Mińsk Mazowiecki MGR Mińska Grupa Rowerowa000007272
106Warda Mateusz000720072
107Kukuczka Dominik Chorzów000007070
108Kolmasiak DawidCzęstochowa000700070
109Kaszycki JakubGliwice069000069
110Pierchała TomaszRybnikCherry Hill Riders690000069
111Skorut DawidSułkowice068000068
112Chełmiński MikołajRadom680000068
113Dudzik Jakub Kraków000006767
114Wrona AdrianWadowiceANNC670000067
115Ślusarzyk ŁukaszZabrze066000066
116Dziedzicki WiktorMysłakowice065000065
117Baran KacperNamysłów063000063
118Trybała MichałŻarnówka620000062
119Kłósko WojciechGoleszów610000061
120Żytka JakubSanoczek060000060
121Kotecki FilipLeszno059000059
122Niemczyk SzymonGoleszów590000059
123Teper BartoszKruszyn058000058
124Apolinarski AdamNowa Wieś057000057
125Kąkol BartekGoleszów570000057
126Kosmęda MichałMysłowice056000056
127Burchardt JakubZielona Góra560000056
128Kopijas SebastianDobroń055000055
129Łacyk KacperKietrz540000054
130Różański MateuszŁódź053000053
131Guzdek PatrykWadowice520000052
132Kulik JakubPyrzyce510000051
133Soczewka Łukasz Warszawa0000011
134Kosobucki FranciszekChojnice0001001
134Kopijas SebastianDobroń0001001
134Wolczko Junior0001001
134Jarmuż OlekZgierz0001001
138Jagosz KacperKalwaria Zebrzydowska0010001
138Żywczak MikołajToruńFMD Toruń0010001
140Jezusek KacperGierałtowice0100001
140Chojniak BartoszOświęcim0100001
140Biegus MaksymilianJeżów Sudecki0100001
140Surowczyk Kamil0100001
140Januszek BartoszBrzeziny0100001
140Pawłowski Igor0100001
146Paruszewski Filip Młodzieszyn1000001
146Chmura Wojciech Wisła1000001
146Cyburt Maks Rzeszów1000001
146Grabarek Jakub Wrocław1000001
146Lipowczan Filip Cieszyn1000001

Full

Nazwisko, imięMiejscowośćKlubDHCT #1LSD #1DHCT #2LSD #2HDLLSD #3Suma
1Konstanty DamianNowy SączAntidote Gravity Revolt240030030003001140
2Tyburski PawełPruszcz GdańskiThe North1281452401800200893
3Krajcarz ŁukaszŻywiecHIGH FIVE CREW72136140124124124720
4Kwaśny PatrykBielsko-BiałaTrek Bielsko Racing13211620010160609
5Ligocki MichałCzęstochowaHoly Crew609090104104120568
6Rzeźnik BartłomiejStraszydlePan Rower09612812096108548
7Olszewski BartlomiejZawiercie426980848084439
8Madzia MateuszBrenna7401200116116426
9Nędzka BartłomiejKrakówrowerologia.com.pl84018014500409
10Purzycki AdrianKopytówkaBorn2bike0016000240400
11Reczek PawelRabka ZdrojEskimoo Racing Team96001401450381
12Topór MichałTarnówNS Bikes Trezado0000200180380
13Kostusiak MateuszZgierz2001800000380
14Starus ŁukaszŁódźRockets Crew93128000145366
15Ranosz WojciechSłopniceAntidote Gravity Revolt 1800016000340
16Bieda MarekLimanowaGravity Revolt88010015000338
17Białek KonradBielsko-Biała68001321360336
18Gombala OliverNové Mesto nad VáhomCTM Racing Team00003000300
19Baranek RastislavPovažská BystricaKELLYS FACTORY TEAM03000000300
20Łukasik SławomirWieliczkaNS Bikes FrowerPower30000000300
21Wojciechowski AdrianCzęstochowaHoly Crew0880112088288
22Sowa DawidKarpaczQuest Racing Team0132001500282
23Sviderskis RokasKaunasDownhill Team LITHUANIA1450000136281
24Małaszkiewicz JacekKrakówKrakowska Szkoła Enduro1240150000274
25Tarkowski MichałŁódźFreakyrippers1000001600260
26Janik PiotrZakopane1361200010257
27Kaliciński JakubNiemodlinSLOW MOTION OPOLE068090090248
28Bojda MaciejStrzelinHIGH FIVE CREW1081400000248
29Symula PawełBielsko-Biała0000112128240
30Skiba Karol00002400240
31Czermak WojciechKalwaria Zebrzydowska00024000240
32Rojcek AdamLiptovský MikulášBanshee racing brigade02400000240
33Goryczka MarekWisłaFor Event Crew0000100132232
34Gaura TomaszCieszyn1040001280232
35Kunrad KamilUstrońDOKA Downhill Team1160112000228
36Borek TomaszOpole SLOW MOTION OPOLE164082072219
37Wieczorkiewicz AleksanderMarki3Racing Downhill Group860001320218
38Foks WojciechSkierniewiceSSR-TEAM009611600212
39Polaczek GrzegorzOpoleSLOW MOTION OPOLE055078069202
40Woźnica Paweł00020000200
41Král AntonínMalhoticeKellys factory team02000000200
42Krajewski PiotrGronityVinci Projekt010486000190
43Pietrzak DawidNowy TargEskimoo Racing Team620001200182
44Chruślicki KacperNowy sączOrzeł Racing Team008210000182
45Ziobro MichałSpytkowiceABC AREK BIKE CENTER00001800180
46Gielata BartekBrenna70000930163
47Rzeszótko MiłoszGodziszka570104000161
48Ścieszka AdrianŻywiec01600000160
49Johanson RobertTallinnFun Timez Crew16000000160
50Hubczyk DawidUstroń59000196156
51Białoń Piotr Starachowice Power-Bikes00000150150
52Szyndlarewicz PrzemysławZgorzelecQuest Racing Team01500000150
53Macura SebastianCieszynABC AREK BIKE CENTER15000000150
54Kmiecik GrzegorzNowy Sącz00145000145
55Bukowiec Marcin Skawina Riders From Bochnia00000140140
56Koniuszewski WojciechBiałystokTotalbikes00001400140
57Kirsipuu HendrikPaideFunTimezCrew14000000140
58Wszołek TomekKraków58800000138
59Wasilewski MiłoszŁódźFreakyrippers66070010137
60Gaik PiotrSłopniceAntidote Gravity Revolt00013600136
61Wojtas ŁukaszBielsko Biała00136000136
62Żuławiński KarolKrakówGravity Bike Poland55780000133
63Gąsienica JakubKościeliskoDartmoor Enduro Team00132000132
64Zabagło AndrzejKalwaria ZebrzydowskaBorn2bike00012800128
65Grzelewski PatrykŁask56069000125
66Wieczorek ŁukaszKielce00124000124
67Świercz KamilKielce01240000124
68Folvarčný PetrČeský Těšín12000000120
69Bereziński HubertZakopane43740000117
70Wajda BartoszTarnówTarnów DH00116000116
71Rzychoń Kamil Siemianowice Śląskie Rockets crew00000112112
72Surowiecki MaciejRybnikBBF32008000112
73Rajda MateuszSzczyrkGiant EnduroTrails Academy01120000112
74Pilv ArminVõruAP spordiklubi11200000112
75Roh VojtěchOstravaGravityRacing00001080108
76Caputa AdrianKrakówHIGH FIVE CREW00010800108
77Rudzewicz MateuszTylmanowaGravity Revolt00108000108
78Wrzosek Andrzej01080000108
79Matulski RafalSułkowice36000070106
80Bondos MaksymilianKraków33007200105
81Mleczko Wojciech Jasień FLOWRIDERS00000104104
82Olszewski ArturŻywiec01010100102
83Martyński PiotrJelenia GóraQuestRacingTeam01000000100
84Reczek PiotrRabka-ZdrójEskimoo Racing Team000960096
85Domiećko Michał000009393
86Grudniewski DariuszKrakówrowerologia.com.pl000930093
87Hajduk TomaszTarnówTarnów DH009300093
88Foitzik MaciejJelenia GóraQuest Racing Team093000093
89Raszyk TomaszWisłaBrapbike900001192
90Bojarski Rafał Bielsko-Biała000090090
91Zembrzuski MaciejOlsztynOSA Racing018800089
92Mikler OndřejNávsí OF BIKE SCOTT TEAM000088088
93Raniszewski MaciejNysa000880088
94Migdał Paweł Bochnia KS Riders From Bochnia000008686
95Rozwadowski CezaryWarszawa000086086
96Socha Artur000860086
97Tomczyk JacekGłogów086000086
98Hertel HubertWałcz000084084
99Opyd DawidSzczawa008400084
100Bartyzel JakubSzczyrkGiant EnduroTrails Academy084000084
101Skowroński SzymonAlmereHouse Of MTB/Rocday Racing010082083
102Kaczmarzyk Mateusz Wisła SuicideGravityTeam000008282
103Bogusz Aleksander082000082
104Tokarczyk AndrzejLimanowaGravity Revolt820000082
105Zygmunt PiotrCzechowice-Dziedzice000008080
106Strzępek PiotrPrzemyśl800000080
107Wrzosek MichałKatowiceKATO-VICE010078079
108Soj Marek Porąbka Suicide Gravity Team000007878
109Czyżykiewicz MaciejGorlice007800078
110Tarkowski MarcinŁódźFreaky Rippers780000078
111Stacherczak KamilRadlinBBF100760077
112Kędzierski Bartek Częstochowa HOLY CREW000007676
113Zgryźniak BartłomiejRybnikSLOW MOTION OPOLE000076076
114Woźniak PiotrSkierniewiceSSR-TEAM007600076
115Adamski DawidKurzętnikFmd Toruń076000076
116Kurzok KorneliuszUstroń760000076
117Gajda Piotr JerzyBochnia010740075
118Moczała Mateusz Chybie000007474
119Mendrek JerzyUstrońDOKA Downhill Team007400074
120Kuźma PiotrSkierniewiceSSR Team007200072
121Gliński KajetanKleszczów072000072
122Szpiech Maciej070000070
123Janeček PetrFrýdek-MístekOFBIKE SCOTT TEAM690000069
124Wieczorek KubaBędzingul gul racing team670010068
125Kulasek MateuszKraków006800068
126Rzeszuto TomaszTarnówuŻaby.pl Bike Time Tarnów006700067
127Macura Seweryn067000067
128Pajdak SzymonZiemięcice006600066
129Sołowij GrzegorzŻywiecTysiak Racing066000066
130Cecot RafałKielce651000066
131Stopczyk BartoszZgierz065000065
132Klein JakubGdyniaAstra Racing640000064
133Szczerbiński Rafał063000063
134Nowak MarcinGdańskBlack Riders 3 city630000063
135Muński MaksymilianGdyniaThe North062000062
136Spyra GrzegorzOpoleBgc Spot, Aqfa Riders061000061
137Pečiukaitis TomasVilniusDownhill Team LITHUANIA610000061
138Orłowski TomaszStary Sącz060000060
139Wiącek PiotrWarszawaHarpagan Warsaw Crew059000059
140Borkowski AleksanderWarszawaHarpagan Warsaw Crew058000058
141Wienchula RafałOpole057000057
142Konikowski MateuszWarszawaHarpagan Warsaw Crew056000056
143Kantor JakubCzęstochowaErowery.pl540000054
144Troszok BartłomiejCieszyn530000053
145Wesołowski RobertŁódź520000052
146Brzozowski OskarŁódźProject Privateer510000051
147Gargasas KarolisVilniusStupidFast500000050
148Feliński MateuszBędzinCRUEL DESIGN490000049
149Kałuża AdamCieszyn480000048
150Deja PiotrSkawica460010047
151Holewik ArkadiuszLeszczynyKuźnia Mocy470000047
152Dobrzycki MichałWarszawa450000045
153Krzykawski KamilDąbie440000044
154Dutka GrzegorzBrenna410000041
155Tesarczyk JakubCzechowice-DziedziceBambaryły400000040
156Radzimski GabrielGorzow Wielkopolski390000039
157Gardeła TomaszKrakówBorn2Bike380000038
158Stanalowski PatrykŁódź370000037
159Bąk GrzegorzGorzów Wielkopolski350000035
160Kudłaty TomaszWrocław340000034
161Prędkowski PawełChełm310000031
162Drozd WojciechSosnowiec300000030
163Cichocki ArkadiuszCzerwionka-LeszczynyKuźnia Mocy290000029
164Wolodkiewicz GrzegorzMilówkaWATYKAN Racing Team0101114
165Kalata MichałKrempachyKuźnia Mocy1100002
166Kut Amadeusz Niemodlin NiemoFreeRiders0000011
167Martynek LukášJablunkov0000101
167Szymura KarolUstroń0000101
169Ciechanowski KonradWroclaw0001001
170Żuławiński KarolKrakówGravity Bike Pokand0010001
171Dylewski ŁukaszChorzówSkinpad.pro0100001
171Małyszek WojtekZamość0100001
173Ferfecki DominikBrenna1000001
173Ivanov Denis VilniusStupid Fast1000001
173Jureczka Andrzej Bielsko-BiałaImbeer Team1000001
173Godyń MarekGliwice43RIDE Cruel Designs1000001
173Dudas Steponas Traku R. Sav.DH Team LITHUANIA1000001

W przypadku tej samej ilości punktów, wygrywa zawodnik, który zdobył większą ilość punktów podczas ostatniej edycji zawodów wliczających się do klasyfikacji. Punkty naliczane będą po każdej edycji na podstawie Tabeli Punktów Klasyfikacji Generalnej National Downhill League 2021 zamieszczonej w regulaminie zawodów.