National Downhill League to klasyfikacja generalna łącząca niezależne cykle polskich zawodów downhillowych. Zawodnik, który we wszystkich edycjach wliczanych do Klasyfikacji Generalnej National Downhill League 2021 uzyska największą liczbę punktów zostanie zwycięzcą w swojej kategorii.

Wyniki zawodów:

  1. runda – DOKA Downhill City Tour – 1-3 maj, Ustroń, Palenica
  2. runda – Local Series of Downhill: Air Downhill – 15-16 maj, Międzybrodzie Żywieckie, Góra Żar
  3. runda – DOKA Downhill City Tour – 4-6 czerwiec, Krynica Zdrój, Słotwiny
  4. runda – Local Series of Downhill: ChainLESS – 24-25 lipiec, Koninki, Tobołów
  5. runda – Hard Downhill League – 4-5 wrzesień, Wisła, Stożek
    • wyniki
  6. runda – Local Series of Downhill – 2-3 październik, Wisła, Stożek
    • wyniki

Klasyfikacja generalna National Downhill League:

Hardtail

Nazwisko, imięMiejscowośćKlubDHCT #1LSD #1DHCT #2LSD #2HDLLSD #3Suma
1Matuszny MarcinWęgierska GórkaHIGH FIVE CREW180300200200880
2Wąsowicz KrzysztofKraków2400300240780
3Mikołajczyk Patryk Szczawa00240300540
4Wołoszyn MichałKietrz15024000390
5Ruszkiewicz JakubKrakówTeam Biotop Racing16000180340
6Kuczera SamuelBrenna300000300
7Ryś ArturUstrońBIKE GORILLAZ CREW200000200
8Wątroba Szymon Tymowa001800180
9Klimek BartekRadlinBBF000160160
10Krupa Krystian Zakliczyn001600160
11Słowik BłażejCzerwionka-LeszczynyOberiba racing145000145
12Kot SzymonZawoja00011
13Kleszcz KacperOświęcim01001
13Lipiński Kamil Brzeg01001
15Hołuj Bartłomiej KrakówBambaryły10001

Kobiety

Nazwisko, imięMiejscowośćKlubDHCT #1LSD #1DHCT #2LSD #2HDLLSD #3Suma
1Wróbel ZuzannaSkoczów240160240240880
2Zielińska OliwiaSkrzydlnaGravity Revolt30000300600
3Dudek AmeliaRzeszów003000300
4Košárková SabinaStudénka BMX Studénka030000300
5Budner NataliaWarszawaDirt it more024000240
6Kopeć Urszula Komorów002000200
7Walczak NinaZgierz020000200
8Domagała Anna Sosnowiec001800180
9Puda MartynaWilkowiceYeti Cycles Poland018000180
10Zaryczny Joanna Niepołomice001600160
11Skulska Dominika Kielce001500150
12Kaszok MarlenaMiędzybrodzie Bialskie015000150
13Dudek Joanna Nowy Sącz001450145

Junior

Nazwisko, imięMiejscowośćKlubDHCT #1LSD #1DHCT #2LSD #2HDLLSD #3Suma
1Gawlak-Socka KacperZakopaneGravity Revolt3002401803001020
2Adamczyk WojciechGodziszkaHIGH FIVE CREW180200160180720
3Juroszek DawidCieszyn200128140150618
4Toboła AdrianPorąbka UszewskaHarnaś Factory Team2400128240608
5Kozioł KrystianTarnowiecHell Riders Tarnów132136136120524
6Turek PatrykTylmanowaRMK Tylmanowa1400132160432
7Rogóż BartoszTarnowiecHell Riders Tarnów6672120104362
8Krywult IgorBielsko-BiałaTrek Bielsko Biała12002400360
9Kozłowski AntoniGogolinSLOW MOTION OPOLE861400132358
10Zembrzuski SzymonOlsztynOSA Racing01502000350
11Kawula JanKoszyce WielkieHell Riders Tarnów647810482328
12Pufelski KordianTczew003000300
13Fabry KamilNitricaKELLYS FACTORY TEAM030000300
14Kokolus MichałChybieCyklo Tym Havirov13616000296
15Karczyński WojciechTarnowiecHell Riders Tarnów55628886291
16Matuszczak KacperKozyThe North15000124274
17Bartoszek DominikBielsko-Biała11600140256
18Siuda AdamWarszawaNecro represent10801450253
19Zamarski WojtekGodziszka7276960244
20Ogorzałek JakubStary Sącz0960145241
21Iwaszko JakubŚroda ŚląskaTeam Bike Passion01000116216
22Zardzielewicz HubertTarnówHell Riders Tarnów5861900209
23Dziedzic JakubMilówka0930112205
24Opioła MateuszSłopniceGravity Revolt000200200
25Bielawski AlanZgierz9610400200
26Faszczewski AntoniWarszawaDirt it more018000180
27Wilk DawidWieliczkaTOKEN Grupa Instalbud Wilga Go0670100167
28Śliwka MikołajUstrońTeam ABC Arek Bike Center160000160
29Mikrut KacperTarnowiecHell Riders Tarnów650093158
30Kot KonradKalwaria Zebrzydowska070860156
31Baran JakubWieliczkaNARTY ROWERY KRAKOW700080150
32Król TomaszPrzyszowa001500150
33Nowakowski MateuszKietrz638600149
34Varačka DanielPiešťany014500145
35Mäeuibo RikoPeetriFun Timez Crew145000145
36Kolmasiak Oliwier000136136
37Sojka AdamGogolin013200132
38Lis FilipSłopniceGravity Revolt010128129
39Szydełko JanWłodowice128000128
40Bieniek BenedyktNagawczyna001240124
41Usarek EmilGdanskThe North012400124
42Górecki MateuszWoźnikiANNC606400124
43Pająk JanBielsko-BiałaArekBikeCenter124000124
44Maciej JakubRadlinBBF530068121
45Lewicki MiłoszBielsko-Biała012000120
46Machaj KrzysztofBrandwica001160116
47Wąsowski DominikKrakówTOKEN Grupa Instalbud Wilga Go011600116
48Pachucki SebastianKomorów001120112
49Kurzeja Mariusz011200112
50Zawada MaciejWisła112000112
51Jarosz PrzemekZakopane000108108
52Zięba RafałKomorów001080108
53Schulz JanOsieczna010800108
54Raszyk BartłomiejWisłaHarnaśFactoryTeam104000104
55Skowronek ZygmuntBęczarka001000100
56Krompolc LukášBrušperkOFBIKE SCOTT TEAM100000100
57Zmarlicki BrunoKrakow0009696
58Kapustka ArkadiuszDębica0093093
59Marchwiany MikołajPrzemyślHarnaśFactoryTeam9300093
60Ogar SzymonPorąbka UszewskaFlowriders0009090
61Żywczak MikołajToruńFMD Race Team Toruń0900090
62Grzegorz BartoszKozokowice9000090
63Wojtas SebastianSłopnice0008888
64Sidło KacperBielsko-Biała0880088
65Malasiewicz DawidRadomsko8800088
66Węgrzyniak JózefZakopane0008484
67Grzegorzek JarekTymowa0084084
68Gorączko FilipDobczyce0840084
69Tereväinen DmitriTallinn8400084
70Kowol FranekKatowice0082082
71Kaim AdrianTarnówDh tarnów0820082
72Pliszka MiłoszZarzecze8200082
73Kacorzyk FilipBrzeszcze0800080
74Spyrka DarekZawojaUKS Zawojak8000080
75Ruszkowski FilipPrzeginia0007878
76Gołębiowski KacperPrzemyślHarnaśFactoryTeam7800078
77Kaleta BartoszCzęstochowa0007676
78Różnicki DanBażanowice7600076
79Curyło OliwierTarnówTarnów DH0007474
80Pietrasz HubertZarszyn0740074
81Jędrzejczyk JakubChorzówSpider sports / cruel7400074
82Warda Mateusz0007272
83Kolmasiak DawidCzęstochowa0007070
84Biskup JakubTarnówTarnów DH0006969
85Kaszycki JakubGliwice0690069
86Pierchała TomaszRybnikCherry Hill Riders6900069
87Skorut DawidSułkowice0680068
88Chełmiński MikołajRadom6800068
89Wrona AdrianWadowiceANNC6700067
90Ślusarzyk ŁukaszZabrze0660066
91Dziedzicki WiktorMysłakowice0650065
92Baran KacperNamysłów0630063
93Trybała MichałŻarnówka6200062
94Kłósko WojciechGoleszów6100061
95Żytka JakubSanoczek0600060
96Kotecki FilipLeszno0590059
97Niemczyk SzymonGoleszów5900059
98Teper BartoszKruszyn0580058
99Apolinarski AdamNowa Wieś0570057
100Kąkol BartekGoleszów5700057
101Kosmęda MichałMysłowice0560056
102Burchardt JakubZielona Góra5600056
103Kopijas SebastianDobroń0550055
104Białek JanDziałoszyn0540054
105Łacyk KacperKietrz5400054
106Różański MateuszŁódź0530053
107Guzdek PatrykWadowice5200052
108Kulik JakubPyrzyce5100051
109Kosobucki FranciszekChojnice00011
109Kaim AdrianTarnówTRANÓWdh00011
109Kopijas SebastianDobroń00011
109Wolczko Junior00011
109Jarmuż OlekZgierz00011
114Jagosz KacperKalwaria Zebrzydowska00101
114Żywczak MikołajToruńFMD Toruń00101
116Jezusek KacperGierałtowice01001
116Chojniak BartoszOświęcim01001
116Moczała BłażejChybie01001
116Biegus MaksymilianJeżów Sudecki01001
116Surowczyk Kamil01001
116Januszek BartoszBrzeziny01001
116Pawłowski Igor01001
123Paruszewski Filip Młodzieszyn10001
123Chmura Wojciech Wisła10001
123Cyburt Maks Rzeszów10001
123Grabarek Jakub Wrocław10001
123Lipowczan Filip Cieszyn10001

Full

Nazwisko, imięMiejscowośćKlubDHCT #1LSD #1DHCT #2LSD #2HDLLSD #3Suma
1Konstanty DamianNowy SączAntidote Gravity Revolt2400300300840
2Tyburski PawełPruszcz GdańskiThe North128145240180693
3Krajcarz ŁukaszŻywiecHIGH FIVE CREW72136140124472
4Kwaśny PatrykBielsko-BiałaTrek Bielsko rancing1321162001449
5Nędzka BartłomiejKrakówrowerologia.com.pl840180145409
6Kostusiak MateuszZgierz20018000380
7Rzeźnik BartłomiejStraszydlePan Rower096128120344
8Ligocki MichałCzęstochowaHoly Crew609090104344
9Ranosz WojciechSłopniceAntidote Gravity Revolt team18000160340
10Bieda MarekLimanowaGravity Revolt880100150338
11Baranek RastislavPovažská BystricaKELLYS FACTORY TEAM030000300
12Łukasik SławomirWieliczkaNs Bikes FrowerPower300000300
13Olszewski BartlomiejZawiercie42698084275
14Małaszkiewicz JacekKrakówKrakowska Szkoła Enduro12401500274
15Janik PiotrZakopane13612000256
16Bojda MaciejStrzelinHIGH FIVE CREW10814000248
17Czermak WojciechKalwaria Zebrzydowska000240240
18Rojcek AdamLiptovský MikulášBanshee racing brigade024000240
19Reczek PawelRabka ZdrojEskimoo Racing Team9600140236
20Kunrad KamilUstrońDOKA Downhill Team11601120228
21Starus ŁukaszŁódźRockets Crew9312800221
22Foks WojciechSkierniewiceSSR-TEAM0096116212
23Woźnica Paweł000200200
24Białek KonradBielsko-Biała6800132200
25Wojciechowski AdrianCzęstochowaHoly Crew0880112200
26Král AntonínMalhoticeKellys factory team020000200
27Madzia MateuszBrenna7401200194
28Krajewski PiotrGronityVinci Projekt0104860190
29Chruślicki KacperNowy sączOrzeł Racing Team0082100182
30Rzeszótko MiłoszGodziszka5701040161
31Purzycki AdrianKopytówkaBorn2bike001600160
32Ścieszka AdrianŻywiec016000160
33Johanson RobertTallinnFun Timez Crew160000160
34Kaliciński JakubNiemodlinSLOW MOTION OPOLE068090158
35Szyndlarewicz PrzemysławZgorzelecQuest Racing Team015000150
36Macura SebastianCieszynABC AREK BIKE CENTER150000150
37Borek TomaszOpole SLOW MOTION OPOLE164082147
38Kmiecik GrzegorzNowy Sącz001450145
39Sviderskis RokasKaunasDownhill Team LITHUANIA145000145
40Kirsipuu HendrikPaideFunTimezCrew140000140
41Wszołek TomekKraków588000138
42Gaik PiotrSłopniceAntidote Gravity Revolt000136136
43Wojtas ŁukaszBielsko Biała001360136
44Wasilewski MiłoszŁódźFreakyrippers660700136
45Polaczek GrzegorzOpoleSLOW MOTION OPOLE055078133
46Żuławiński KarolKrakówGravity Bike Poland557800133
47Gąsienica JakubKościeliskoDartmoor Enduro Team001320132
48Sowa Dawid013200132
49Zabagło AndrzejKalwaria ZebrzydowskaBorn2bike000128128
50Grzelewski PatrykŁask560690125
51Wieczorek ŁukaszKielce001240124
52Świercz KamilKielce012400124
53Folvarčný PetrČeský Těšín120000120
54Bereziński HubertZakopane437400117
55Wajda BartoszTarnówTarnów DH001160116
56Surowiecki MaciejRybnikBBF320080112
57Rajda MateuszSzczyrkGiant EnduroTrails Academy011200112
58Pilv ArminVõruAP spordiklubi112000112
59Caputa AdrianKrakówHIGH FIVE CREW000108108
60Rudzewicz MateuszTylmanowaGravity Revolt001080108
61Wrzosek Andrzej010800108
62Bondos MaksymilianKraków330072105
63Gaura TomaszCieszyn104000104
64Martyński PiotrJelenia GóraQuestRacingTeam010000100
65Tarkowski MichałŁódźFreakyrippers100000100
66Reczek PiotrRabka-ZdrójEskimoo Racing Team0009696
67Grudniewski DariuszKrakówrowerologia.com.pl0009393
68Hajduk TomaszTarnówTarnów DH0093093
69Foitzik MaciejJelenia GóraQuest Racing Team0930093
70Raszyk TomaszWisłaBrapbike9000090
71Zembrzuski MaciejOlsztynOSA Racing0188089
72Raniszewski MaciejNysa0008888
73Socha Artur0008686
74Tomczyk JacekGłogów0860086
75Wieczorkiewicz AleksanderMarki3Racing Downhill Group8600086
76Opyd DawidSzczawa0084084
77Bartyzel JakubSzczyrkGiant EnduroTrails Academy0840084
78Bogusz Aleksander0820082
79Tokarczyk AndrzejLimanowaGravity Revolt8200082
80Strzępek PiotrPrzemyśl8000080
81Czyżykiewicz MaciejGorlice0078078
82Tarkowski MarcinŁódźFreaky Rippers7800078
83Stacherczak KamilRadlinBBF1007677
84Woźniak PiotrSkierniewiceSSR-TEAM0076076
85Adamski DawidKurzętnikFmd Toruń0760076
86Kurzok KorneliuszUstroń7600076
87Gajda Piotr JerzyBochnia0107475
88Mendrek JerzyUstrońDOKA Downhill Team0074074
89Kuźma PiotrSkierniewiceSSR Team0072072
90Gliński KajetanKleszczów0720072
91Szpiech Maciej0700070
92Gielata BartekBrenna7000070
93Janeček PetrFrýdek-MístekOFBIKE SCOTT TEAM6900069
94Wieczorek KubaBędzingul gul racing team6700168
95Kulasek MateuszKraków0068068
96Rzeszuto TomaszTarnówuŻaby.pl Bike Time Tarnów0067067
97Macura Seweryn0670067
98Pajdak SzymonZiemięcice0066066
99Sołowij GrzegorzŻywiecTysiak Racing0660066
100Cecot RafałKielce6510066
101Stopczyk BartoszZgierz0650065
102Klein JakubGdyniaAstra Racing6400064
103Szczerbiński Rafał0630063
104Nowak MarcinGdańskBlack Riders 3 city6300063
105Muński MaksymilianGdyniaThe North0620062
106Pietrzak DawidNowy TargEskimoo Racing Team6200062
107Spyra GrzegorzOpoleBgc Spot, Aqfa Riders0610061
108Pečiukaitis TomasVilniusDownhill Team LITHUANIA6100061
109Orłowski TomaszStary Sącz0600060
110Wiącek PiotrWarszawaHarpagan Warsaw Crew0590059
111Hubczyk DawidUstroń5900059
112Borkowski AleksanderWarszawaHarpagan Warsaw Crew0580058
113Wienchula RafałOpole0570057
114Konikowski MateuszWarszawaHarpagan Warsaw Crew0560056
115Kantor JakubCzęstochowaErowery.pl5400054
116Troszok BartłomiejCieszyn5300053
117Wesołowski RobertŁódź5200052
118Brzozowski OskarŁódźProject Privateer5100051
119Gargasas KarolisVilniusStupidFast5000050
120Feliński MateuszBędzinCRUEL DESIGN4900049
121Kałuża AdamCieszyn4800048
122Deja PiotrSkawica4600147
123Holewik ArkadiuszLeszczynyKuźnia Mocy4700047
124Dobrzycki MichałWarszawa4500045
125Krzykawski KamilDąbie4400044
126Dutka GrzegorzBrenna4100041
127Tesarczyk JakubCzechowice-DziedziceBambaryły4000040
128Radzimski GabrielGorzow Wielkopolski3900039
129Gardeła TomaszKrakówBorn2Bike3800038
130Stanalowski PatrykŁódź3700037
131Matulski RafalSułkowice3600036
132Bąk GrzegorzGorzów Wielkopolski3500035
133Kudłaty TomaszWrocław3400034
134Prędkowski PawełChełm3100031
135Drozd WojciechSosnowiec3000030
136Cichocki ArkadiuszCzerwionka-LeszczynyKuźnia Mocy2900029
137Wolodkiewicz GrzegorzMilówkaWATYKAN Racing Team01012
138Kalata MichałKrempachyKuźnia Mocy11002
139Ciechanowski KonradWroclaw00011
140Żuławiński KarolKrakówGravity Bike Pokand00101
141Wrzosek MichałKatowiceKATO-VICE01001
141Skowroński SzymonAlmereHouse Of MTB/Rocday Racing01001
141Dylewski ŁukaszChorzówSkinpad.pro01001
141Małyszek WojtekZamość01001
141Olszewski ArturŻywiec01001
146Ferfecki DominikBrenna10001
146Ivanov Denis VilniusStupid Fast10001
146Jureczka Andrzej Bielsko-BiałaImbeer Team10001
146Godyń MarekGliwice43ride cruel designs10001
146Dudas Steponas Traku R. Sav.DH Team LITHUANIA10001

W przypadku tej samej ilości punktów, wygrywa zawodnik, który zdobył większą ilość punktów podczas ostatniej edycji zawodów wliczających się do klasyfikacji. Punkty naliczane będą po każdej edycji na podstawie Tabeli Punktów Klasyfikacji Generalnej National Downhill League 2021 zamieszczonej w regulaminie zawodów.