Wyniki zawodów:

  1. runda – 18-20.06 – Kluszkowce
  2. runda – 14-15.08 – Czarna Góra – Mistrzostwa Polski DH
    • eliminacje / finały
  3. runda – 17-19.09 – Zakopane, Harenda
    • eliminacje / finały

Klasyfikacja końcowa:

W nawiasach podano liczbę punktów zdobytych w eliminacjach.

Kobiety

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
Suma
110081592138KULESZA OliwiaAREK BIKE CENTER200 (40)240
210107420915ZIELIŃSKA OliwiaAntidote Gravity Revolt160 (50)210

Juniorzy

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
Suma
110097320282KOKOLUS MichałCyklo Tym Havirov Team Sport200 (50)250
210097411020ZEMBRZUSKI SzymonOSA RACING160 (25)185
310113538884TOBOLA AdrianOrzel Racing Team140 (40)180
410082041671RAWICKI IwoVeloProjekt Racing Team110 (30)140
510107271977PAJĄK JanAREK BIKE CENTER125 (14)139
610118305426KRYWULT IgorTrek Bielsko Racing95 (16)111
710118458303KUCHARSKI Norbert85 (12)97
810118036351ANUSIEWICZ AleksanderFreakyrippers90 (5)95
910115925690WILK DawidTOKEN Grupa Instalbud Wilga Go80 (10)90

Elita

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
Suma
110015406412KONSTANTY DamianAntidote Gravity Revolt200 (40)240
210009083325CZERMAK Wojciech160 (50)210
310016207468ZIOBRO MichałAREK BIKE CENTER125 (16)141
410107497202BOJDA MaciejHIGH FIVE CREW140140
510084498805TYBURSKI PawełThe North95 (30)125
610080487045PURZYCKI AdrianB2B110 (12)122
710116935807BUKOWIEC MarcinRiders from Bochnia90 (10)100
810081414205SOWA DawidQuest Racing Team85 (14)99
910058565752RANOSZ WojciechAntidote Gravity Revolt68 (25)93
1010118305123KWASNY PatrykTrek Bielsko Racing9090
1110062390683RAWICKI FilipVeloProjekt Racing Team70 (5)75
1210058635773KACZMARCZYK Krzysztof7575
1310015406109MADZIA Mateusz6969

Masters I

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
Suma
110010642500GAIK PiotrAntidote Gravity Revolt200 (50)250
210007915483WIECZORKIEWICZ Aleksander3racing Downhill Group140 (40)180
310010011794KOSTUSIAK Mateusz160 (120)172
410080416014MADEJ ŁukaszSPECIALIZED MTB ACADEMY110 (25)135
510003793286JODKO MaciejSPECIALIZED MTB ACADEMY125 (5)130
610106404839GRUCZYŃSKI Tomasz95 (30)125
710062056742RUTKOWSKI JakubGKK Peleton Oksz?w90 (14)104
810060498577URBANIAK Tomasz-85 (16)101
910060093100WOŹNIAK PiotrSSR TEAM75 (10)85
1010006126138KUŹMA PiotrSSR TEAM8080

Masters II

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
Suma
110060566881MIŚKIEWICZ ArturFF Sport Team200 (50)250
210007070775RECZEK PawełEskimoo Racing Team160 (40)200
310081464321DUDEK Radosław140 (30)170
410006971856SOBIESIAK Rafał125 (14)139
510003660015FOKS WojciechSSR TEAM110 (16)126
610006592950ZEMBRZUSKI MaciejOSA. racing95 (25)120