Wyniki zawodów:

  1. runda – 18-20.06 – Kluszkowce
  2. runda – 14-15.08 – Czarna Góra – Mistrzostwa Polski DH
  3. runda – 17-19.09 – Zakopane, Harenda

Klasyfikacja końcowa:

W nawiasach podano liczbę punktów zdobytych w eliminacjach.

Kobiety

Kod UCINazwisko i imięZespół#1#2#3Suma
110107420915ZIELIŃSKA OliwiaAntidote Gravity Revolt160 (50)160 (16)200 (30)616
210081592138KULESZA OliwiaABC Arek Bike Center200 (40)125 (30)160 (50)605
310060377026JANUŁA InkaABC Arek Bike Center140 (40)140 (40)360
410080445922BUREK Katarzyna200 (50)250
510008195975CIERLUK Karolina110 (25)135
610083994708MICHERDA Maja95 (20)115

Juniorzy

Kod UCINazwisko i imięZespół#1#2#3Suma
110097320282KOKOLUS MichałCyklo Tym Havirov Team Sport200 (50)200 (25)160 (50)685
210082041671RAWICKI IwoVeloProjekt Racing Team110 (30)140 (50)330
310097411020ZEMBRZUSKI SzymonOSA Racing160 (25)125 (20)330
410107271977PAJĄK JanABC Arek Bike Center125 (14)160 (30)329
510116874472PASIERBEK DamianRiders From Bochnia110 (16)140 (30)296
610117591464GAWLAK-SOCKA KacperGravity Revolt0 (40)200 (40)280
710118036351ANUSIEWICZ AleksanderFreakyrippers90 (5)125 (16)236
810113513525MARTUSZEWSKI Kajetan85 (10)95 (14)204
910113538884TOBOLA AdrianOrzeł Racing Team140 (40)180
1010096241562RASZYK Bartłomiej0 (14)110 (20)144
1110118305426KRYWULT IgorTrek Bielsko Racing95 (16)111
1210100227656BĄK Patryk TomaszBTT La Garriga90 (12)102
1310107079492SZYDEŁKO Jan95 (5)100
1410118458303KUCHARSKI Norbert85 (12)97
1510115925690WILK DawidToken Grupa Instalbud Wilga Go80 (10)90
1610107518016BUDZ Błażej0 (25)25

Elita

Kod UCINazwisko i imięZespół#1#2#3Suma
110009083325CZERMAK Wojciech160 (50)140 (25)160 (50)585
210015406412KONSTANTY DamianAntidote Gravity Revolt200 (40)125 (30)125 (40)560
310016207468ZIOBRO MichałABC Arek Bike Center125 (16)110 (20)200 (16)487
410059884043MACURA SebastianABC Arek Bike Center160 (10)140 (14)324
510058565752RANOSZ WojciechAntidote Gravity Revolt68 (25)66 (40)85 (25)309
610080487045PURZYCKI AdrianB2B110 (12)7090 (5)287
710007405932ŁUKASIK SławomirNS Bikes / Frower Power200 (50)250
810116935807BUKOWIEC MarcinRiders from Bochnia90 (10)6870 (10)248
910107497202BOJDA MaciejHigh Five Crew14085 (12)237
1010084498805TYBURSKI PawełThe North95 (30)95 (16)236
1110015406109MADZIA Mateusz696795231
1210118305123KWAŚNY PatrykTrek Bielsko Racing90110 (30)230
1310081414205SOWA DawidQuest Racing Team85 (14)90 (14)203
1410060022671RASZYK Tomasz80 (20)100
1510058562823PODGÓRSKI SebastianAntidote Gravity Revolt80 (5)85
1610014377505ZAMOJSKI KonradRema Sport Team7575
1710058635773KACZMARCZYK Krzysztof7575
1810062390683RAWICKI FilipVeloProjekt Racing Team70 (5)75
1910118364030SZOT Aleksander7575
2010011219850TOPÓR MichałNS Bikes Trezado6969

Masters I

Kod UCINazwisko i imięZespół#1#2#3Suma
110010642500GAIK PiotrAntidote Gravity Revolt200 (50)125 (20)160 (20)575
210010011794KOSTUSIAK Mateusz160 (12)160 (40)140 (40)552
310003793286JODKO MaciejSpecialized MTB Academy125 (5)140 (30)200 (50)550
410007915483WIECZORKIEWICZ Aleksander3racing Downhill Group140 (40)110 (25)315
510007311962PERIN ArkadiuszABC Arek Bike Center200 (50)250
610059130069MAŁASZKIEWICZ JacekKrakowska Szkoła Enduro85125 (30)240
710058570301BIEDA MarekAntidote Gravity Revolt90 (12)110 (25)237
810106404839GRUCZYŃSKI Tomasz95 (30)95 (14)234
910060093100WOŹNIAK PiotrSSR Team75 (10)75 (5)165
1010080416014MADEJ ŁukaszSpecialized MTB Academy110 (25)135
1110062056742RUTKOWSKI JakubGKK Peleton Okszów90 (14)104
1210060498577URBANIAK Tomasz85 (16)101
1310063024924KRUK Stanisław80 (10)90
1410006126138KUŹMA PiotrSSR Team8080
1510119612906WOŻNICA PawełBorn2Bike0 (16)16

Masters II

Kod UCINazwisko i imięZespół#1#2#3Suma
110060566881MIŚKIEWICZ ArturFF Sport Team200 (50)200 (40)490
210081464321DUDEK Radosław140 (30)200 (50)420
310007070775RECZEK PawełEskimoo Racing Team160 (40)160 (50)410
410003660015FOKS WojciechSSR Team110 (16)125 (20)271
510003842695KRAWCZYK Krzysztof140 (14)154
610006971856SOBIESIAK Rafał125 (14)139
710056197437GEMBALIK PiotrSYNDROME RACING110 (25)135
810006592950ZEMBRZUSKI MaciejOSA. racing95 (25)120
910107273694SOWA Dominik95 (16)111
1010003837746KOSIŃSKI Piotr3 Racing Downhill Group0 (30)30