Puchar Polski Pumptrack 2022

Wyniki zawodów:

  1. runda – 29.05 – Polanka Wielka
  2. runda – 18.06 – Lublin
  3. runda – 6.08 – Skarżysko Kamienna, Mistrzostwa Polski Pumptrack
  4. runda – 10.09 – Szprotawa
  5. runda – 25.09 – Rzyki

Klasyfikacja generalna:

Żakini 11-12 lat

Kod UCINazwisko i imięZespół#1#2#3#4#5Suma
1101 135 163 53OSTAFIN IngaLuboń Skomielna Biała232346
2101 161 472 75PURC LiliannaLubelski Klub Kolarstwa Górskiego2121

Żak 11-12 lat

Kod UCINazwisko i imięZespół#1#2#3#4#5Suma
1101 163 380 43NIEDZIELA SzymonGobike.Pro2323
2101 159 761 13BEDNARZ BartłomiejAquila Wadowice2323
3101 161 025 16BANACH JakubLubelski Klub Kolarstwa Górskiego2121
4101 168 585 10TERLIKOWSKI DawidSpark Nowa Sól1919
5101 320 972 10ZABOREK FilipLubelski Klub Kolarstwa Górskiego1818
6101 161 070 61BARTNIK NikodemLubelski Klub Kolarstwa Górskiego1717
7101 161 471 74BOLKO MateuszLubelski Klub Kolarstwa Górskiego1616
8101 305 810 77CYWIŃSKI PiotrLubelski Klub Kolarstwa Górskiego1515
9101 222 424 14KLATKA AlbertLKK LUKS Sławno1414
10101 305 808 75CYFRA MichałLubelski Klub Kolarstwa Górskiego1313

Młodziczka 13-14 lat

Kod UCINazwisko i imięZespół#1#2#3#4#5Suma
1101 044 342 24OSTAFIN OlgaLuboń Skomielna Biała23232369

Młodzik 13-14 lat

Kod UCINazwisko i imięZespół#1#2#3#4#5Suma
1101 188 419 56OLAF AleksanderLubelski Klub Kolarstwa Górskiego231942
2101 072 015 52KRUPA FranciszekLubelski Klub Kolarstwa Górskiego211738
3101 222 420 10KOLONDRA SzymonFreeride Sport2323
4101 163 383 46WIECZOREK FilipGobike.Pro2323
5100 586 576 01OSTROWSKI FranciszekSpark Nowa Sól2121
6101 161 110 04PETRUK KacperLubelski Klub Kolarstwa Górskiego1919
7101 072 017 54ADASIK IgorLubelski Klub Kolarstwa Górskiego1717
8100 803 530 63GORLICKI EmilLKS Atom Boxmet Dzierżoniów1616

Juniorka młodsza 15-16 lat

Kod UCINazwisko i imięZespół#1#2#3#4#5Suma
1101 306 463 51SAWICKA HelenaNiezrzeszona232346
2100 564 918 71STRZEBOŃSKA HannaKS Aquila Wadowice212142

Junior młodszy 15-16 lat

Kod UCINazwisko i imięZespół#1#2#3#4#5Suma
1100 564 777 27ZBOROWSKI GracjanSpark Nowa Sól2323
2101 177 128 17TRZASKA EmilFreeride Sport2323
3101 319 856 58BRYLAK MateuszDomin Sport2121
4101 316 463 60KRUKOWSKI BartoszLubelski Klub Kolarstwa Górskiego1919
5100 793 562 86POTURNICKI DominikSpark Nowa Sól1717
6101 293 894 92MIKULISZYN AntoniSpark Nowa Sól1616
7101 316 466 63SZEWCZAK PawełLUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO1515
8101 314 725 68NOWOTNIK GabrielKS Aquila Wadowice1414
9101 314 718 61JURCZAAK WojciechKS Aquila Wadowice1313

Juniorka 17-18 lat

Kod UCINazwisko i imięZespół#1#2#3#4#5Suma
1101 164 736 41NIEDŹWIEDEŹ NataliaLubelski Klub Kolarstwa Górskiego232346
2101 306 429 17BIEGUN OlgaNiezrzeszona232144

Junior 17-18 lat

Kod UCINazwisko i imięZespół#1#2#3#4#5Suma
1100 963 832 24SIWIEC JakubLubelski Klub Kolarstwa Górskiego232144
2100 586 722 50LIS PatrykKS Aquila Wadowice2323
3100 925 423 27BANDUROWSKI KamilSpark Nowa Sól2323
4101 318 668 34TALAR PiotrGravity Revolt1919
5101 183 054 26KRYWULT IgorTrek Bielsko Racing1717
6101 163 382 45KAWULAK DominikGobike.Pro1616
7100 545 530 83OSTAFIN OlafKS Luboń Skomielna Biała1515
8101 305 514 72SIUDA AdamNiezrzeszony1515
9100 626 916 86ŚLIWIŃSKI DawidUKS Sokół Superior Zator1414

U23 Kobiety 19-22 lata

Kod UCINazwisko i imięZespół#1#2#3#4#5Suma
1100 564 887 40KUDRA MarikaKS Aquila Wadowice23232369
2100 603 770 26JANUŁA InkaABC Arek Bike C.212142
3100 542 560 23ZIAJA OlaToken Instalbud1919

U23 Mężczyźni 19-22 lata

Kod UCINazwisko i imięZespół#1#2#3#4#5Suma
1100 586 113 23ADAMCZYK SzymonLubelski Klub Kolarstwa Górskiego232144
2100 647 994 18GNOJEK WojciechKS Aquila Wadowice231740
3100 624 001 81KOMISARUK AdamSpark Nowa Sól2323
4100 585 633 28WIĘCŁAWEK ArturGravity Revolt1919
5100 586 579 04OSTROWSKI JakubSpark Nowa Sól1616

Elita kobiet 23 lata i starsze

Kod UCINazwisko i imięZespół#1#2#3#4#5Suma
1100 135 605 80TUZ PaulinaLubelski Klub Kolarstwa Górskiego232144
2101 160 989 77BARTKIEWICZ AngelikaLubelski Klub Kolarstwa Górskiego211738
3100 107 149 45DOMAGAŁA AnnaNiezrzeszona2323
4100 078 826 46TUROBOŚ MartaŚwiętokrzyskie Cycling Academy1919

Elita mężczyzn 23 lata i starsi

Kod UCINazwisko i imięZespół#1#2#3#4#5Suma
1100 154 064 12KONSTANTY DamianGravity Revolt/Antidote Bike2323
2101 226 817 42SKOWRON FilipDomin Sport2121
3100 085 519 46DĄDELA GustawCST Accent MTB Team1919
4100 097 135 22ADAMCZYK KarolLubelski Klub Kolarstwa Górskiego1717

Kobiety masters 35 lat i starsze

Kod UCINazwisko i imięZespół#1#2#3#4#5Suma
1101 188 418 55PURC EwelinaLubelski Klub Kolarstwa Górskiego2323

Mężczyźni masters 35 lat i starsi

Kod UCINazwisko i imięZespół#1#2#3#4#5Suma
1100 053 939 88WICHER JakubNiezrzeszony232346
2100 564 903 56STRZEBOŃSKI MateuszAquila WadKS Aquila Wadowiceowice211435
3101 161 027 18WITKIEWICZ BartłomiejLubelski Klub Kolarstwa Górskiego2323
4100 065 769 84GIEMZA BartoszGobike.pro2121
5101 072 094 34BARTKIEWICZ MichałLubelski Klub Kolarstwa Górskiego2121
6100 037 932 86JODKO MaciejNiezrzeszony1919
7100 136 536 41KUSIŃSKI MichałLubelski Klub Kolarstwa Górskiego1717
8101 072 094 34BARTKIEWICZ MichałLubelski Klub Kolarstwa Górskiego1616
9101 071 898 32DĘBOWSKI ArkadiuszLubelski Klub Kolarstwa Górskiego1515