Firma Alpinestars zaproponowała dla płci pięknej ciekawą linię ubrań do uprawiania szaleństwa rowerowego. Wykorzystując swoje doświadczenie w produkcji ubrań sportowych stworzyła serię ubrań STELLA DROP. W pierwszej odsłonie zaprezentujemy ubrania by potem je przetestować i podzielić się z Wami spostrzeżeniami.

Alpinestars STELLA DROP Jersey

Damska koszulka rowerowa wykonana z oddychającego i odprowadzającego wilgoć materiału. Na plecach panel z siatkowego materiału zapewniającego jeszcze większą oddychalność. Subtelne logo   Astars na przodu i na plecach. Koszulka rowerowa ma lekko wydłużony tył. Pomyślano także o kieszonce zapinanej na suwak oraz o wszytej z przodu „ściereczce” do czyszczenia szkieł w okularach, goglach.

Przeznaczenie: xc / all-moutain / enduro / freeride / downhill

 

www.alpinestars.com/stella-drop-jersey

 

astars_jersey

Alpinestars STELLA DROP short

Astars STELLA to szorty rowerowe  o luźnym kroju z wewn. antybakteryjną wkładką . Ilość detali które wyróżniają te spodenki spośród innych będą idealnym wyborem dla każdej z Was które cenią sobie dobre wykonanie, dbałość o szczegóły i co najważniejsze dobre materiały. Spodenki wyposażone są w przednie kieszenie na ręce, kieszeń na udzie zapinana na zamek, odpinane wentylatory- otwory wentylacyjne po wewn. stronie ud,  regulowany pas zapewniający idealne dopasowanie bez potrzeby użycia paska, elastyczny „pracujący” materiał, elastyczne i wentylacyjne wstawki powodujące jeszcze lepsze dopasowanie. Ważnym elementem są  wypinane wewnętrzne szorty, zbudowane z siatki 3D z b. wysokiej jakości „pampersem”.

Przeznaczenie: all-moutain / enduro / freeride , po wypięciu wewnętrznych szortów z „pampersem” mogą służyć do czynności poza rwerowych.

www.alpinestars.com/cycling/shorts/stella-drop-shorts

short

IMG_6936

 

Alpinestars STELLA DROP  szorty wewnętrzene z „pampersem”

astarss

 

 

dystrybutor:  www.freeridemarket.pl