Energizer Bike Light – nowe oświetlenie dla rowerzystów

Nowe oświetlenie Bike Light oznacza dla rowerzysty wzrost bezpieczeństwa i pełen komfort podczas jazdy. W lampkach Energizer zastosowana jest innowacyjna technologia Road Beam, dotychczas używana w reflektorach samochodowych. Dzięki niej lampka zapewnia szerszy kąt padania światła i lepiej oświetla drogę bez oślepiania pojazdów nadjeżdżających z naprzeciwka.

energ

Jakość i wysokie parametry

Zestaw Bike Light składa się z dwóch części: oświetlenia przedniego z główną diodą LED oraz dwiema, zwiększającymi widoczność, diodami bocznymi. Lampka jest wodoodporna, czas działania w maksymalnym trybie świecenia wynosi 12 godzin, a parametry jasności w trybie maksymalnym, to 35 Lumenów. Oświetlenie tylne – także wodoodporne, jest jednocześnie odporne na upadki, działa 30 godzin. Do każdego zestawu dołączone są baterie AA oraz AAA niezbędne do działania lampek.

Parametry lampek potwierdzone zostały międzynarodowym certyfikatem ANSI. 

W każdej lampce Energizer, dzięki wygodnemu włącznikowi, możemy ustawić 3 tryby świecenia, w zależności od stopnia widoczności na drodze:

– wszystkie diody włączone,

– wszystkie diody migające,

– główna dioda włączona, diody boczne migające – w przedniej lampce,

– wszystkie diody migające naprzemiennie – w tylnej lampce.

Do zamontowania lampek nie potrzebujemy żadnych narzędzi. Bike Light jest urządzeniem wielofunkcyjnym – lampki rowerowe łatwo przekształcić w standardową latarkę.

Dodatkowo, przed zakupem zestawu mamy możliwość przetestowania lampek, dzięki funkcję „Try me”.

Sugerowana cena lampek rowerowych Bike Light wynosi:129 zł

Więcej szczegółów na stronie: www.widziszwiecej.pl