JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Marka Leatt zaprezentowała właśnie swoją nową kolekcję pogodoodpornych ubrań na jesienno-zimowe warunki. Firma jest odpowiedzialna za wprowadzenie do rowerowego świata Leatt-Brace’a oraz zaawansowanych technologicznie ochraniaczy i z dumą prezentuje nowe zestawy ubrań DBX do każdej aktywności rowerowej.

Leatt prezentuje kolekcję ubrań na sezon 2019

W kolekcji na sezon 2019 znajduje się kompletnie nowy zestaw DBX 5.0 All-Mountain, który składa się z kurtki (wodoodporna i oddychająca), spodenek i jersey’a, kurtki soft-shell DBX 4.0, jej lżejszej wersji DBX 2.0 oraz zestawu rękawiczek 2.0 Windblock.

Kurtki w porównaniu do poprzednich modeli są lepiej dopasowane i wyposażone zostały w unikalny system Leatt Magnetic Hood System. Wszystkie modele dostępne są w trzech kolorach (niebieski, bordowy i czarny) z drobnymi wstawkami graficznymi i odblaskowymi.

Leatt prezentuje kolekcję ubrań na sezon 2019
Zdjęcie: Christoph Laue

Zestaw ubrań Leatt DBX 5.0 All-Mountain

Zestaw 5.0 to najwyższy model w całej rodzinie. Zarówno kurtka jak i spodenki wykonane zostały z trójwarstwowej i rozciągliwej tkaniny HydraDri. Dzięki swoim unikalnym właściwościom oferuje ona maksymalny komfort i wytrzymałość, a do tego posiada parametry 30.000mm/23.000g/m² (wodoodporność i oddychalność) oraz klejone szwy.

Leatt prezentuje kolekcję ubrań na sezon 2019 Leatt prezentuje kolekcję ubrań na sezon 2019

W kurtce zastosowany został unikalny system Leatt Magnetic Hood System. Składa się on z czterech magnesów, z czego trzy zamontowane są na stałe w kurtce (dwa pomiędzy ramionami na plecach oraz jeden na środkowej części kaptura). Czwarty magnes może być zamontowany na taśmie do kasku. Ten system sprawia, że kaptur i kurtka będą zawsze na miejscu, a w razie potrzeby zawsze możemy zaciągnąć kaptur na kask i zostanie on tam bez względu na warunki i ruch.

Leatt prezentuje kolekcję ubrań na sezon 2019

Spodenki posiadają dopasowany krój oraz specjalnie zaprojektowane nogawki, które nie zahaczają o kolana podczas pedałowania (zwłaszcza wtedy, gdy używamy ochraniaczy). Zestaw dopełnia jersey, który posiada wiatroodporne rękawki oraz wstawki na piersi i po bokach. Przy tym oferuje dobrą oddychalność i komfort użytkowania.

Leatt prezentuje kolekcję ubrań na sezon 2019

Kurtka Leatt DBX 4.0 All-Mountain

Typowy soft-shell wykonany z czterowarstwowej rozciągliwej tkaniny. Jest odporny na ubrudzenia, wodę i inne ciężkie warunki pogodowe. Generalnie jest to kurtka na bardzo złą pogodę. Krój jest dopasowany, a sama kurtka jest wodoodporna i przewiewna. Posiada również regulowane otwory wentylacyjne z przodu i z tyłu, Leatt Magnetic Hood System, oraz specjalne wstawki do lepszego trzymania plecaka na miejscu.

Leatt prezentuje kolekcję ubrań na sezon 2019

Kurtka Leatt DBX 2.0

Model 2.0 to najlżejsza kurtka w całej kolekcji. Jest tak lekka i kompaktowa, że zmieści się w swojej własnej kieszeni zlokalizowanej na piersi. Wciąż jest wytrzymała, a jej parametry to 5.000mm/5.000g/m². Pomimo, że Leatt wciąż nazywa ją kurtką przeciwdeszczową, to jako jedyna nie posiada klejonych szwów. Wyposażona została natomiast w Leatt Magnetic Hood System.

Leatt prezentuje kolekcję ubrań na sezon 2019
Leatt Magnetic Hood System

Rękawiczki Leatt 2.0 Windblock

To idealne rękawiczki na złą pogodę. Na końcach palców umieszczona została wstawka MicronGrip dla lepszego czucia kierownicy w ciężkich warunkach pogodowych, a przy okazji umożliwia także obsługę smartfona. Ten element dodatkowo wzbogacony jest o silikonowe wstawki, a w górnej części o specjalne elementy ochraniające palce.

Leatt prezentuje kolekcję ubrań na sezon 2019

Więcej o rowerowej kolekcji ubrań 2019 możecie przeczytać w tym miejscu.

About Leatt

Leatt® oferuje produkty praktycznie do każdego sportu akcji. Ochraniacz karku Leatt-Brace® jest wielokrotnie nagradzanym produktem, a w połączeniu z kaskiem fullface oferuje świetne zabezpieczenie przed złamaniami odcinków szyjnych kręgosłupa. Został zaprojektowany dla użytkowników motorów, rowerów, pojazdów ATV, skuterów śnieżnych i wszelkich innych pojazdów wymagających kasku na głowie. Więcej informacji znajdziecie na stronie leatt.com.

Śledźcie nas na Facebook’u, Instagramie, YouTube oraz Twitterze.