JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Leatt to marka znana głównie z przełomowego produktu jakim był ochraniacz karku Leatt-Brace. Jednak zajmują się oni ochroną rowerzystów w znacznie większym zakresie i teraz prezentują światu najnowsze ochraniacze na kolana 3DF 6.0. Zostały one zaprojektowane z myślą o połączeniu dwóch światów: klasycznej miękkiej konstrukcji i twardej skorupie ochronnej. Główna skorupa pokrywa górną część kolana, a dodatkowa skorupa u dołu chroni rzepkę i dolną część kolana. Leatt zastosował tutaj piankę 3DF, która zaprojektowana została z myślą o przyjmowaniu dużych i mocnych uderzeń – jest ona wykorzystywana od lat w produktach Leatt.

New 3DF 6.0 Knee Guards from Leatt

Producent utrzymuje, że charakterystyka ochraniaczy sprawia, że siły działające na kolano podczas uderzenia są zredukowane do minimum, a ochraniacz ma minimalne szanse na ześlizgnięcie się z nogi.

New 3DF 6.0 Knee Guards from Leatt New 3DF 6.0 Knee Guards from Leatt

Ochraniacz DBX 6.0 kontynuuje serię nakolanników, które są przyjazne pedałowaniu, a do tego oferuje odpowiednią wentylację dzięki nowym otworom na przodzie, oraz oddychającej siateczce z tyłu.

New 3DF 6.0 Knee Guards from Leatt

U góry zastosowano jeden pasek z rzepem, który pokryty jest silikonem dla zwiększenia trzymania. Również w krytycznych miejscach zastosowano specjalny anty-poślizgowy materiał, który gwarantuje odpowiednie trzymanie. Dzięki temu ochraniacz dobrze wygląda, jest komfortowy i dzięki piance 3DF zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

New 3DF 6.0 Knee Guards from Leatt New 3DF 6.0 Knee Guards from Leatt

Ochraniacze dostępne są w trzech kolorach: biały/czarny, czarny/niebieski oraz czarny. Sugerowana cena w Europie to 99,99€. Ochraniacze dzięki swojej smukłej konstrukcji mogą być używane pod długimi spodniami.

Więcej informacji można znaleźć tutaj: leatt.com/dbx60kneeguard
Zdjęcia: Christoph Laue