REKLAMA

Cruel odradza się jak fenix, silniejszy, szybszy i mocniejszy. Polska marka odzieży rowerowej odkrywa swoją pierwszą realizację na sezon 2020.

Cruel Black Gold – ClasSICK

Dla wszystkich, którzy nie zdążyli lub nie mieli okazji poznać Cruela przypominamy: jest to firma, która powstała w 2014 roku. Od początku przy produkcji stawia na materiały najwyższej jakości, swój oryginalny design oraz autorskie kroje i projekty.

ClasSICK

Produkt w 100% zaprojektowany i wykonany w Polsce, nad którym czuwa niezmiennie od początku ta sama osoba, Mieszko Polański, dbając o design i jakość. Marka na jakiś czas zniknęła z rynku MTB. W zaciszu pracowni, dynamicznie pracując nad nową kolekcją, możemy dziś zobaczyć początek nowej kolekcji, zupełnie nowy produkt. Wygląda na to, że Cruel znowu namiesza na polskim rynku z jakością i designem.

Cała kolekcja na 2020 ukaże się już niebawem i jest owiana mgiełką tajemnicy. Wiemy jedynie, że nowa propozycja to model z serii ClasSICK dobrze znany fanom Cruel.

Nadruk Black Gold

Jersey wykonany jest z polskiej dzianiny QDF, odznaczającej się wysokimi parametrami technicznymi. Koszulki z tej serii charakteryzują się dopasowanym krojem, autorską wstawką w nadgarstku, która pełni rolę ściągacza. Nie zabrakło panela na neckbrace oraz przedłużanego tyłu. Black Gold, bo tak nazywa się nowy model z serii Classick to czarny jersey z niesamowitym czarnym i błyszczącym nadrukiem. W świetle połyskuje na jaśniejszy kolor, w cieniu staje się ciemniejszy od materiału koszulki. Jeśli chcecie wyróżnić się na trasie w dyskretny sposób i jeździć w precyzyjnie skrojonym jerseyu z najlepszych dostępnych materiałów technicznych, ta koszulka jest wam przeznaczona – Black Gold.

Cruel -pomysł, projekt, produkcja.

Co dalej? Jaki będzie następny krok? Kiedy nowości i jakie inne produkty zaprezentuje Cruel – odsyłamy do fanpage na Facebook po więcej informacji facebook.com/crueldsgn/