Nerka Thule Rail Hip Pack 4L w końcu trafiła i do nas. Trochę późno, ale jesień to dobry czas na krótkie, kilkugodzinne wypady w lokalny teren. Czterolitrowa nerka z półtoralitrowym bukłakiem to dobra alternatywa dla nawet niewielkiego plecaka – jeśli ktoś nie lubi mieć mokrych od potu pleców, a teren, w którym decydujemy się jeździć nie jest z serii ”hardcore”, to wybór wydaje się bardzo uzasadniony.

Nerka jest bardzo zgrabna choć dość wąska (26 x 11 x 17cm), na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie bardzo solidnie wykonanej. Zawiera całkiem sporo kieszonek, zakładek i przegródek – choćby ta osobna (z szybkim dostępem) na telefon.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest elastyczny pas biodrowy wykonany w technologii nazwanej Performance Fit. 1,5-litrowy bukłak wydaje się dość duży jak na nerkę i to jest fajne, ale by nie było tak cacy mam pewne obawy co do pojemności nerki po zalaniu bukłaka, jednak czy mam rację to pokażą nasze testy.

Nerkę Thule Rail Hip Pack 4L można kupić na stronie thule.com – 439zł

O marce Thule

Marka Thule powstała w roku 1942. Zgodnie z firmowym motto – Bring your life – Thule oferuje globalnie szeroki asortyment produktów premium, które ułatwiają aktywnym użytkownikom wygodne, bezpieczne i stylowe transportowanie wszystkiego, co jest dla nich cenne. Thule projektuje i produkuje m.in. bagażniki dachowe i rowerowe, bagażniki do przewozu sprzętu do sportów wodnych i zimowych, boxy dachowe, torby na sprzęt sportowy, aparaty fotograficzne i komputery, a także produkty zaprojektowane z myślą o dzieciach – np. foteliki rowerowe, wózki sportowe oraz wielofunkcyjne przyczepki rowerowe. Produkty te są dostępne w ponad 140 krajach na całym świecie. Thule jest największą marką w ramach Thule Group.

Oficjalna strona: thule.com
Media: facebook, instagram, youtube