Nerka Thule Rail Hip Pack 4L w końcu trafiła i do nas. Trochę późno, ale jesień to dobry czas na krótkie, kilkugodzinne wypady w lokalny teren. Czterolitrowa nerka z półtoralitrowym bukłakiem to dobra alternatywa dla nawet niewielkiego plecaka – jeśli ktoś nie lubi mieć mokrych od potu pleców, a teren, w którym decydujemy się jeździć nie jest z serii ”hardcore”, to wybór wydaje się bardzo uzasadniony.

Nerka jest bardzo zgrabna choć dość wąska (26 x 11 x 17cm), na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie bardzo solidnie wykonanej. Zawiera całkiem sporo kieszonek, zakładek i przegródek – choćby ta osobna (z szybkim dostępem) na telefon.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest elastyczny pas biodrowy wykonany w technologii nazwanej Performance Fit. 1,5-litrowy bukłak wydaje się dość duży jak na nerkę i to jest fajne, ale by nie było tak cacy mam pewne obawy co do pojemności nerki po zalaniu bukłaka, jednak czy mam rację to pokażą nasze testy.

Nerkę Thule Rail Hip Pack 4L można kupić na stronie thule.com – 439zł

O marce Thule

Niezależnie od tego, czy wolimy odkrywać piękno przyrody czy podróżować po świecie z rodziną i przyjaciółmi, wszystkich nas łączy pasja do aktywnego wypoczynku. Thule chce pomóc Ci spędzać więcej czasu na realizowaniu swoich pasji. Aby to osiągnąć, należy skrócić czas potrzebny na spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy. Od ponad 75 lat Thule tworzy rozwiązania, dzięki którym możesz łatwiej cieszyć się przygodą. Skupiamy na wytwarzaniu przemyślanych i stylowych produktów, przyjaznych dla środowiska, bezpiecznych oraz łatwych w użyciu i wysokojakościowych. Wszystko po to, aby pomóc Ci spakować rzeczy, na których najbardziej Ci zależy. Dowolna pasja, dowolne marzenia. Dokądkolwiek zmierzasz, cokolwiek zabierasz ze sobą. Z produktami Thule naprawdę możesz żyć pełnią życia.

Oficjalna strona: thule.com
Media: facebook, instagram, youtube