JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Idealne do użytku w rowerach górskich, eMTB czy gravelach. Nowe pedały Shimano ME700 SPD posiadają szeroką platformę, aby zwiększyć powierzchnię podparcia i kontakt buta z pedałem. Dzięki takiej konstrukcji idealnie zgrywają się z butami Shimano serii AM.

Model PD-ME700 zastępuje w ofercie pedały PD-M530 oferując o 7.7mm szerszą platformę z podniesioną tylną konstrukcję, dzięki czemu powierzchnia podparcia buta jest większa o 12%.

Najnowsze pedały Shimano zaprojektowane zostały z myślą o jeździe w ciężkim terenie. Główna konstrukcja wykonana została z aluminium, a oś jest stalowa. Jak większość pedałów MTB Shimano, również PD-ME700 posiadają łatwe w obsłudze kartridże, aby jak najlepiej zabezpieczyć łożyska przed wodą i brudem. Pedały Shimano ME700 ważą 540g i sprzedawane są w komplecie z blokami SM-SH51.

Dostępność nowego modelu przewidywana jest na koniec sierpnia.

O marce Shimano

Misją założonej w 1921 roku firmy Shimano jest umożliwienie klientom bliższego kontaktu z naturą, wspieranie ich w realizacji pasji oraz promowanie nowego stylu życia. Dlatego pragniemy tworzyć wyjątkowy osprzęt i odzież przeznaczone dla rowerzystów. Możemy pochwalić się niemal stuletnim doświadczeniem w opracowywaniu cieszących się międzynarodową renomą komponentów rowerowych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty prowadzą do zwycięstwa kolejne pokolenia sportowców i zapewniają nieograniczone możliwości poznawania świata na rowerze

Oficjalna strona:
shimano.com
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube