Rodzeństwo Athertonów kreuje nowe trendy po swojemu. Psychodeliczne nadruki mogą zapłonąć także na Tobie!

Rozpocznij nowy sezon w odważnych kolorach, które pasują do Ciebie. Nowe wersje kolorystyczne koszulek są dopasowane do spodni, szortów oraz innych elementów naszej kolekcji, dzięki czemu możesz stworzyć idealnie skomponowany zestaw. Rodzeństwo Athertonów także bierze udział w zabawie kolorami, dodając dawkę dodatkowej energii do jazdy w ternie, za pomocą kolekcji MT500 Smok’n Prints.

Jersey Endura MT500

Grafika koszulki MT500 Animo L/S w tradycyjnym kamuflażu została przekształcona i rozmyta w fascynującą teksturę. Koszulka MT500 Ink L/S bawi się efektami nadruku w stylu akwareli z odręcznymi plamami atramentu i warstwami koloru odchodząc od tradycyjnego gradientu w nieregularną i swobodną formę. 

To lekkie, przewiewne i mocno limitowane jerseye Enduro / DH używane między innymi przez rodzinę Atherton. Wykonane z szybkoschnącego materiału z pełnym nadrukiem sublimacyjnym w odważnej kolorystyce na nowy sezon. Mają luźny, lecz nie workowaty krój, który jest wygodny i nie przeszkadza podczas szybkiej jazdy w terenie.

Spodnie Endura MT500

Rachel, Gee i Dan łączą nowe jerseye ze spodniami MT500 Burner, które są teraz dostępne także w wersji damskiej oraz dziecięcej w fantastycznych, nowych kolorach.

Zarówno spodnie, jak i szorty MT500 Burner zapewniają zjazdową trwałość w konstrukcji, która świetnie sprawdza się też podczas jazdy jazdy enduro. Są wykonane z elastycznego w czterech kierunkach materiału połączonego z wytrzymałym panelem z tyłu oraz wykończeniem z przewiewnej siateczki za kolanami zapewniając odpowiednią wentylację.

Dopasowany krój idealnie sprawdza się nie tylko podczas wyścigów, lecz także podczas jazdy w bikeparku czy po trasach enduro. Zamek z przodu oraz dodatkowa regulacja paskiem w talii zapewniają idealne dopasowanie. Formowane wstawki 3D na zewnętrznych stronach nogawek zapewniają dodatkową ochronę, a zapinane na zamek kieszenie pozwalają bezpiecznie przechowywać drobiazgi.

Swój nowy zestaw możesz uzupełnić o pasujące kolorystycznie rękawiczki czy kask z kolekcji MT500!

O marce Endura

Marka Endura, założona w 1993 roku, jest synonimem pomysłowego, trwałego podejścia do odzieży technicznej, która pozwala cieszyć się każdym stylem jazdy. Od MTB, przez jazdę miejską, szosową, aż po triathlon – to #AllTribesOneClan, z filozofią Renegade Progress, która jest sprzeczna z konwencjami i obejmuje radykalność w tworzeniu produktów zmieniających zasady gry.

Od pierwszych prototypów wykonanych na stole kuchennym w Edynburgu, Endura przekształciła się w podziwianą globalną markę z asortymentem przełomowych i nagradzanych produktów. Endura wspiera także imponującą listę światowej klasy sportowców, w tym pioniera przełomu, Graeme’a Obree, sensację trialową Danny’ego MacAskilla i rodzeństwo zjazdowe Athertonów.

Oficjalna strona:
endurasport.com
Dystrybucja:
endurastore.pl
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube