Mozartt 2021 – new colors

Zdobywające uznanie i doceniane wśród wielu kolarzy górskich produkty polskiej marki Mozartt od lat przyzwyczaiły nas do wysokiego poziomu wykonania i działania.

Mozartt HXR, Meno, HXR carbon

Podążając za trendami rowerowymi Mozartt wprowadził do serii napinaczy, osłon i prowadnic: HXR, Meno, Piano HDM, Piano S3/e-type, HXR carbon, Meno carbon – nowe kolory klatek, osłon dolnych tzw. taco. Można powiedzieć, że tęcza jak malowana.

Dolne elementy osłaniające zębatki rowerowe w HXR i Meno.

Nowe kolory poszerzają możliwości wyboru napinacza, osłony, prowadnicy pod kolor ramy lub innych akcentów w rowerze.

Lekka i trwała konstrukcja.
Mozartt HXR.

Super opcją dla użytkowników będzie możliwość zakupienia samych elementów kolorowych i samodzielny (lub w serwisie) montaż w swoim rowerze do wcześniej już zakupionych modeli które wymieniłem wyżej. Każdy z nas w 43RIDE używa od lat któregoś z produktów Mozartt z pełnym, niewymuszonym zadowoleniem. Teraz dochodzi możliwość aktualizacji koloru ;)

– Zbigniew Nowicki, 43RIDE
Bez zmian, na wysokim poziomie pozostaje technologia i jakość wykonania.
HXR idealnie spisuje się w komplecie z blatami Narrow-Wide.
Mozart HXR; ISCG 05: 85 gram
Osłona łańcucha może być łatwo zdjęta za pomocą jednego klucza, na wypadek sytuacji awaryjnej na torze. Plug & Play.
Górna klatka wyposażona jest w system łatwego montażu, a fakt, że żadna część nie dotyka łańcucha, powoduje, że cały napęd działa bez dodatkowych oporów.
mozartt.com

Mała ewolucja niż rewolucja w Mozartt bardzo cieszy dotychczasowych jak i nowych użytkowników. Kompatybilność z produktami, które są już od jakiegoś czasu na rynku to ważny punkt przy wyborze nowych części do roweru. Łatwa dostępność podzespołów zapasowych, zestawów z nowymi kolorami jeszcze bardziej utwierdza w dobrze dokonanym wyborze.

O marce Mozartt

Oficjalna strona: mozartt.com
Media: facebook, instagram