Zdjęcie: Mateusz Skrzek

Mamy to! Wreszcie możemy pokazać wam finalną wersję ONE LAP RUN. Podsumowując ubiegły, covidowy rok 2020, przygotowaliśmy film, gdzie zobaczycie każdą z pór roku. Konsekwentne zbieranie materiału upchane pomiędzy pracę, kopanie, starty w zawodach i jazdki z kumplami przyniosło efekt w postaci całosezonowego projektu filmowego. Cieszę się, że możemy zaprezentować film, który pokazuje zajawkę do tworzenia i nie jest on kolejnym, jednodniowym projektem na spontanie.

Podczas kręcenia świetnie się bawiliśmy, a pierwszy, wiosenny lockdown spędzony w lesie był jednym z najlepszych okresów ubiegłego sezonu! Zachowując całkiem spory dystans społeczny mogliśmy spędzić sporo czasu w lesie (jak dobrze, że jest prywatny i nie został zamknięty, uffff), dodatkowo wiosenna pogoda tylko umilała czas na łopacie, na rowerze i przy ognisku w super towarzystwie.

Zdjęcie: Mateusz Skrzek

Trafiliśmy na ciekawe wschody i zachody, a w środku lata „pomorsowaliśmy” w górskim potoku, jeszcze zanim było to modne, by zimą rozpalić w kominku i wychillować w towarzystwie lasu ozdobionego różnej maści liniami.

Jak mawia klasyk – wspaniały to był rok, nie zapomnę go nigdy! :D

Zdjęcia: Mateusz Skrzek
Muzyka: TARABAN