NS Bikes od wielu lat wyznacza trendy w kolarstwie górskim, kierując się zawsze aktualną maksymą „STAY TRUE”. Zaangażowanie w projekty wielu zawodników światowego formatu pozwala stworzyć rowery które idealnie odpowiadają potrzebom kolarzy górskich. Przy zachowaniu swojego DNA, NS Bikes przygotował dla fanów marki nową linię odzieży technicznej.

Jersey DYE idealnie sprawdzi się nawet z pełną zbroją.

Jersey NS Bikes DYE

Jersey DYE

Materiał o zwiększonej elastyczności ze strukturą zbliżona do siatki, który zapewnić ma maksymalny komfort w upalne dni. Krój loose z przedłużonym tyłem.

Struktura materiału zbliżona do siatki, zapewniająca maksymalny komfort w gorące dni.

Jersey NS Bikes Palm i GOLD Palm

Jersey NS Bikes Palm o króju regular w połączeniu z lekkim i przewiewnym materiałem to propozycja dla osób ceniących sobie wygodę podczas jazdy na rowerze z maksymalnym komfortem. Jersey NS Bikes GOLD Palm to wersja dla kolarzy wybierających luźniejszy styl (krój loose). Gold Palm spokojnie zmieści lekką zbroję oraz ochraniacze łokci.

Gold Palm to model dla riderów ceniących sobie luźniejszy styl ubioru.
STAY TRUE, jersey NS Bikes Palm

Jersey NS Bikes Palm – short

To połączenie kroju t-shirta z funkcjonalnością technicznego materiału zaowocowało stworzeniem jerseya w stylu casual. Koszulka w lewym boku ma kieszonkę idealną na karnet, bilet lub coś co musisz mieć ze sobą.

Tanktop NS Bikes Palm i Classic

Tanktop jest perfekcyjny w upalny dzień, na sesji w skateparku, pumptracku czy na lokalnych trailsach. Zapewnia maksymalny komfort i porządną dawkę stylu.

Tanktop Palm i Classic

Uzupełnieniem całości są skarpetki STAY TRUE oraz chusta PALM.

Skarpetki STAY TRUE
Bandara NS Bikes Palm może służyć jako opaska, czapka pod kask lub kominiarka.

Pełna oferta ze szczegółowym opisem dostępna jest w sklepie: 7anna.pl

Koszulka NS Bikes Gold Palm – short

O marce NS Bikes

Marka NS Bikes założona została w 2003 roku przez Szymona Kobylińskiego. Od samego początku cechuje się otwartym i bezkompromisowym podejściem do konstrukcji i designu, dbałością o detale oraz ciężką pracą o najwyższą jakość produktu. W ofercie marki znajdują się komponenty, ramy oraz kompletne rowery.

Oficjalna strona: 
nsbikes.com
Dystrybucja: 
7anna.pl
Media: 
facebookinstagramtwittervimeoyoutube