Niestety mimo wielu naszych starań oraz wstępnemu zluzowaniu – obostrzenia nadal nie pozwalają nam legalnie zorganizować i przeprowadzić zawodów. Nie chodzi tu tylko o ich profesjonalizm, ale przede wszystkim o Wasze bezpieczeństwo. Liczymy na zrozumienie, gdyż podejmując się organizacji takiej imprezy, bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność za Was, jak i podmioty współpracujące.

Zgodnie z zapowiedzią osoby, które dokonały rejestracji, a którym nowy termin nie odpowiada, mogą liczyć na zwrot wpisowego. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na: kontakt@enduromtbseries.pl [wysyłając wiadomość z danymi do przelewu z maila podanego podczas rejestracji].

Tym samym zawody zostały przełożone na 26 czerwca 2021.

O zawodach Enduro MTB Series

Ekipa organizacyjna zawodów kolarskich „Enduro MTB Series” to niezwykle ciekawa grupa ludzi. Są wśród nas pasjonaci rowerów, gór, podróży, fotografii, gier planszowych, a w codziennym życiu działamy w przeróżnych branżach, w marketingu, sprzedaży, motoryzacji, szkolnictwie, budowlance. Suma naszych wielu doświadczeń pozwala przygotować dla Was imprezy na odpowiednim poziomie, a przede wszystkim z pasją i pełnym zaangażowaniem. Organizacja zawodów ma być również dla nas przyjemnością, okazją do odwiedzania nowych miejsc, poznawania ciekawych ludzi, szkołą radzenia sobie z nieprzewidzianymi sytuacjami. Dlatego Wy uczestnicy i my organizatorzy żyjemy w pewnego rodzaju symbiozie, bez nas nie byłoby zawodów, ale bez Was nie byłoby dla kogo je robić. Dziękujemy Wam za to, że jesteście kolejny sezon z nami, że współtworzycie klimat i charakter naszych imprez! Namawiajcie do startu nowe osoby, aby enduro nadal się rozwijało i rosło w siłę.

Oficjalna strona:
enduromtbseries.pl
Media:
facebook, instagram, youtube