Ten zestaw ubrań zdecydowanie nie jest przeznaczony do oglądania, ale do używania na trasach. Od pierwszych wycieczek początkujących, aż po długie eskapady prawdziwych entuzjastów, nowe ubrania z kolekcji Shimano MTB są gotowe, aby towarzyszyć rowerzystom podczas każdej jazdy.

Dobry start!

Nowe osoby w kolarstwie górskim zdecydowanie potrzebują dobrej jakości ubrań, którym mogą zaufać i przy okazji nie wyczyścić swojego portfela. Każda część kolekcji Explorer została zaprojektowana z myślą, aby spełnić te wymagania. Znajdziemy tu sprawdzone i przetestowane technologie, które swój początek miały na profesjonalnym poziomie i połączone zostały z krojem czy kolorami poszukiwanymi wśród początkujących. Seria Explorer jest po prostu idealna na początek.

Koszulka techniczna Yari Tech.

Każdy jersey dostępny jest w kilku kolorach i grafikach, które pasują do pozostałych części kolekcji, a także butów czy akcesoriów Shimano. Personalizacja to słowo klucz w tej kolekcji, nie tylko jakość. Ubrania zostały stworzone z myślą o poczuciu komfortu i pewności siebie, zarówno w ciele jak i na duchu.

Korzystaj z początkowych etapów

Uniwersalność kolekcji ubrań Shimano Explorer sprawia, że nie musisz mieć ogromnej ilości ubrań, aby odpowiednio wyposażyć się na każde warunki. Odpowiednie tkaniny czy rozwiązania technologiczne sprawiają, że seria Explorer pokrywa maksimum różnorodności tras i pogody przy ogromnej efektywności i minimalnym zużyciu.

Kurtka Nagaano jest wiatro- i wodoodporna, a zarazem stworzona jest z oddychającego materiału, który jest idealny na najgorsze błotniste trasy MTB.

Jersey Kita ZIP.

Również jersey Kita oferuje podobny uniwersalny, trwały, oddychający i szybko schnący materiał, a przy tym posiada subtelny design idealny na szybkie rundki XC czy gorące górskie przesmyki.

Powiększ swoją strefę komfortu

Większość rzeczy w kolekcji Explorer zapewnia maksymalną oddychalność, dzięki czemu może być to odzież na lato lub dodatkowa warstwa na zimę.

Dla przykładu, jersey z krótkim rękawem Myoko może być idealny do jazdy w ciepłe dni, ale może też służyć jako pierwsza warstwa w zimie, gdy jest sparowany z grubszym jerseyem czy kurtką. Podobnie szorty Fukui, które są lekkie i przewiewne w lecie, ale oferują też zabezpieczenie przed deszczem i błotem.

Dla przykładu, jersey z krótkim rękawem Myoko może być idealny do jazdy w ciepłe dni, ale może też służyć jako pierwsza warstwa w zimie, gdy jest sparowany z grubszym jerseyem czy kurtką. Podobnie szorty Fukui, które są lekkie i przewiewne w lecie, ale oferują też zabezpieczenie przed deszczem i błotem.

Więcej o odzieży Shimano dowiesz się na oficjalnej stronie, a także wkrótce w naszych nadchodzących testach.

O marce Shimano

Misją założonej w 1921 roku firmy Shimano jest umożliwienie klientom bliższego kontaktu z naturą, wspieranie ich w realizacji pasji oraz promowanie nowego stylu życia. Dlatego pragniemy tworzyć wyjątkowy osprzęt i odzież przeznaczone dla rowerzystów. Możemy pochwalić się niemal stuletnim doświadczeniem w opracowywaniu cieszących się międzynarodową renomą komponentów rowerowych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty prowadzą do zwycięstwa kolejne pokolenia sportowców i zapewniają nieograniczone możliwości poznawania świata na rowerze

Oficjalna strona:
shimano.com
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube