Marka Runo.design została założona stosunkowo niedawno, bo w 2020 roku, przez naszych przyjaciół. Stąd nie ma co ukrywać, że bacznie śledzimy ich poczynania i mocno trzymamy kciuki, aby ich firma rozwijała się jak najlepiej. Dziś jest premiera ich najnowszej kolekcji 2022, która została nazwana „Nomada”.

W czerwcu 2021 roku po raz pierwszy przybliżyliśmy Wam markę Runo.design, a wraz z końcem sezonu nasza redaktorka Justyna opisała swoje wrażenia z użytkowania koszulki enduro z jesiennej kolekcji marki.

Najnowsza kolekcja Nomada to bogata propozycja dla „golinogów”, ale również tych, którym kolarstwo musi dostarczyć nieco więcej adrenaliny. Za tajemniczymi nazwami Vibe, Żywiołak zielony oraz biały, a także Natura kryją się ciekawe pod względem wzornictwa jerseye enduro/downhill.

To właśnie natura i jej żywioły po raz kolejny były największą inspiracją do stworzenia odzieży Runo.  Vibe to kolorowy, bardzo pozytywny motyw, dla tych, którzy na szlaku chcą być widoczni z daleka. W białym oraz zielonym Żywiołaku dostrzeżemy żywioły przedstawione w prostej, graficznej wersji, a prawy rękaw ozdobiony jest motywem w liście. Jersey Natura oblany polnymi kwiatami to z kolei nowa propozycja dla dziewczyn.

Warto również zwrócić uwagę na ofertę odzieży casualowej, tzw. afterbike, którą możecie założyć po solidnie przejeżdżonym dniu, ale nie tylko. W nowej kolekcji znajdziecie uszyte w polskiej szwalni t-shirty i bluzy. Do wyboru macie trzy modele bluz, czarna, różowa i beżowa, z autorskimi nadrukami. Bluzy i koszulki od Runo będą bardzo fajnym uzupełnieniem Waszej garderoby i przypasują do wielu stylizacji.

Co ciekawe decydując się na zakup bluz dokładacie cegiełkę do sadzenia lasów, które już nigdy nie zostaną ścięte, bowiem Runo od swojego początku współpracuje z Fundacją LAS NA ZAWSZE. Z okazji premiery nowej kolekcji wszystkie zakupy w dniach 17-24 marca nagrodzone zostaną 10% rabatem, a modele z ubiegłorocznej kolekcji dostępne będą z 40% upustem.

Sprawdźcie najnowszą kolekcję Nomada na stronie runo.design

O marce Runo.design

Runo Design to połączenie przyjaźni, fascynacji naturą oraz pasją do kolarstwa, biegania i trekkingu w wydaniu terenowym. To nowe spojrzenie na odzież, inspirowane w 100% naturą. Górskie szlaki, lasy, to napędza nas do działania! Stawiamy na wysoką jakość odzieży oraz produkcję w zgodzie z naturą. Inspirujemy się otaczającą nas przyrodą, podziwiamy każdy zakątek naszego kraju, dlatego przy produkcji odzieży wybieramy polskich producentów i dostawców. #LasDwaTrzy

Oficjalna strona: runo.design
Media: facebook, instagram