Gogle rowerowe są ważnym elementem wyposażenia każdego rowerzysty, którzy jeździ regularnie w bike parku czy startuje w zawodach. Zapewniają ochronę przed różnymi czynnikami zewnętrznymi, poprawiają komfort i bezpieczeństwo jazdy, a także mogą wpływać na wydajność i koncentrację podczas pokonywania trasy. Warto inwestować w dobrej jakości gogle, które spełnią oczekiwania i potrzeby rowerzysty. W nasze ręce trafiły gogle polskiej firmy TRIPOUT, założonej przez dwóch braci marki z pasją do tworzenia produktów optycznych.

Gogle Tripout TRX

Gogle Tripout TRX

Zakupy gogli Tripout to troszkę jak wizyta w ekskluzywnym sklepie, gdzie towar konfigurowany jest dla Ciebie wg Twoich potrzeb i upodobań. Zaczynasz od ramki, następnie wybierasz kolor szybki/ szybek i zamykasz całość wybraniem paska. Składasz zamówienie i chwilę później masz je w dużym twardym etui u siebie. Proste i skuteczne. Jeżeli cokolwiek, kiedykolwiek stanie się coś z goglami to możesz dokupić brakujący element jak w konfiguratorze.

Po założeniu gogli nic nie czujesz, tzn. wiesz, że je masz, ale są nieobecne, jakby ich nie było, są i działają, dobrze przylegają do twarzy, dobrze układają się z kaskiem. Widoczność na najwyższym poziomie. Oczywiście widoczność zależy od rodzaju szybki i rodzaju terenu, jeżeli dobrze skonfigurujesz to będzie pełne zadowolenie. Ten model gogli powinien mieć w nazwie Tripout TRX „AIR” ponieważ są świetnie wentylowane, klasa światowa. Gdyby Jordan musiał grać w goglach wybrałby ten model ;)

Magnetyczny system wymiany szybek

Praktycznym atutem gogli Tripout TRX jest szybkość i łatwość z jaką wymienimy szybkę na inną. Dzięki systemowi mocowania na magnesy, który dodatkowo zabezpieczony jest dwoma zatrzaskami, szybka trzyma się pewnie na miejscu. Intuicyjne i proste, do wykonania w każdych warunkach atmosferycznych.

Szybki i prosty system wymiany szybek to niewątpliwie duży atut gogli Tripout TRX.

OTG

Termin „OTG” w kontekście gogli rowerowych odnosi się do funkcji „Over The Glasses” (ang. „nad okularami”). Jest to cecha, która umożliwia noszenie okularów korekcyjnych pod goglami rowerowymi. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które noszą okulary i chcą jednocześnie korzystać z gogli ochronnych podczas jazdy na rowerze.

Opinia

Super, że w Polsce istnieje marka optyczna jak TRIPOUT. Fakt, że marka ta powstała z pasji braci do tworzenia produktów optycznych, świadczy o ich autentycznym zaangażowaniu w to, co robią. To zwykle przekłada się na jakość produktów.

Współpraca ze sportowcami w procesie projektowania produktów optycznych jest bardzo cenna. To oznacza, że produkty są dostosowane do specyficznych potrzeb sportowców, co może mieć wpływ na ich wydajność i bezpieczeństwo.

W mojej opinii tak też jest z goglami Tripout TRX, które są warte polecenia każdemu kto ceni sobie praktyczne rozwiązania, które działają w terenie i nie są tylko zlepkiem marketingowych życzeń. Jestem bardzo zaskoczony jak dobrym i praktycznym produktem okazały się gogle Tripout TRX. Świetna wentylacja, jakość, pole widzenia, dopasowanie, brzmi jak mission impossible. Misja zdana na maksa, taka moja subiektywna ocena, szczera!

Mam nadzieję że produkt będzie rozwijał się o więcej opcji w konfiguratorze (więcej pasków, może różne kolory ramek). Co jeszcze istotne, poza sezonem letnim myślę, że spokojnie podczas zimowych szaleństw również spełnią swoje zadanie.

Cena. Jak już wspomniałem. Cena uzależniona jest od tego jak skonfigurujesz swoje gogle. Najlepiej wejść na stronę Tripout i sprawdzić aktualne ceny, akcje, promocje. Ekipa Tripout działa szybko i skutecznie.

Zbigniew Nowicki, 43RIDE
Piękna torebka zwana ETUI, którą otrzymasz z zakupionym zestawem gogli Tripout.

O marce Tripout

Tripout to polska marka optyczna założona w 2015 roku. Tworzy produkty optyczne w konsultacji z zawodowymi sportowcami, które zapewniają ochronę przed słońcem, oraz maksymalne bezpieczeństwo podczas każdych warunków atmosferycznych. W swoich okularach i goglach stosuje najnowszą wiedzę i najlepsze systemy optyczne, które odpowiadają potrzebom zarówno zawodowców, jak i amatorów.

Oficjalna strona: tripout-optics.pl
Media: facebookinstagram