Laurie Greenland dorastał w Bristolu i mieszkał naprzeciw lokalnego skateparku. To właśnie tam nauczył się jeździć i w ten sposób rozpoczęła się jego droga na trasy zjazdowego Pucharu Świata.

Jednak dla młodego Brytyjczyka rowery były czymś więcej. To właśnie kolarstwo górskie pozwoliło jemu i jego ojcu pogodzić się z tragedią, która spotkała ich, gdy Laurie miał 14 lat. Jazda na rowerze i ściganie się sprawiły, że szybko znalazł swoją drogę w życiu, która doprowadziła go m.in. do Mistrzostwa Świata jako juniora.

Po dekadzie ścigania własnych marzeń, Laurie pozostał tym skromnym chłopakiem z Bristolu, który po powrocie do domu jeździ po lokalnych trasach z tatą, śmiga na desce po skateparku czy surfuje z kolegami.

YouTube player

O marce Shimano

Misją założonej w 1921 roku firmy Shimano jest umożliwienie klientom bliższego kontaktu z naturą, wspieranie ich w realizacji pasji oraz promowanie nowego stylu życia. Dlatego pragniemy tworzyć wyjątkowy osprzęt i odzież przeznaczone dla rowerzystów. Możemy pochwalić się niemal stuletnim doświadczeniem w opracowywaniu cieszących się międzynarodową renomą komponentów rowerowych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty prowadzą do zwycięstwa kolejne pokolenia sportowców i zapewniają nieograniczone możliwości poznawania świata na rowerze

Oficjalna strona:
shimano.com
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube