Koniec wakacji czyli 29 i 30 sierpnia upłynie pod znakiem Kalwaria Summer Fest czyli szalonej, dwudniowej imprezy pod gołym niebem o niepowtarzalnym klimacie dla fanów sportu i dobrej muzyki.

Zaczynamy w sobotę- 29 sierpnia rozgrywkami w piłkę nożną, plażową i koszykówkę. Wieczorem sportowe emocje podkręci ekstremalne kino plenerowe, na które zabieramy koce i leżaki. Piwo, napoje i przekąski znajdziecie na miejscu.

Kalwaria Summer Fest 2015

Niedziela 30 sierpnia podniesie wam poziom adrenaliny we krwi – a to za sprawą Mistrzostw Południowej Polski Pumptrak czyli FOX Just Pump It. Podczas zawodów na torze Pumptrack Kalwaria wyłonimy najszybszego pompującego rowerzystę w południowej części naszego kraju. Dla amatorów podniebnych akrobacji organizatorzy przewidzieli niezwykłą atrakcję- czyli flybag (wielką poduchę powietrzną dzięki której, każdy z zawodników będzie mógł przez cały dzień bezpiecznie polatać i sprawdzić swoje umiejętności). Sponsorzy ufundowali także nagrodę dla najbardziej szalonego ridera który zaskoczy nas poziomem swoich tricków w atmosferze!

Kalwaria Summer Fest 2015

Sponsorami imprezy są między innymi Fox Head Polska, rowerowy.com, MTBA, Racefender, Agencja Rower i wielu innych. Pula nagród podczas FOX Just Pump It to prawie 2500 zł.

Kalwaria Summer Fest 2015

Aby totalnie was zmęczyć imprezę ukoronujemy grubym afterparty w postaci koncertu lokalnych twórców hip-hopowych oraz gwiazdy festiwalu- zespołu Rasmentalism!

Za część gastronomiczną odpowiada wadowickie Po Prostu – Burgery i Piwo, także chyba wiecie czego się spodziewać… Niczego na pewno nie braknie!

Impreza powstała dzięki wsparciu sponsorów, oraz mobilizacji Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej, Klubu Sportowego Born2Bike z jego pumptrackową ekipą na czele oraz stowarzyszeniu Kalwaria Art. Kalwaria Summer Fest jest organizowane przez młodych, dla młodych oraz dla tych, którzy młodzi czują się duchem!

Kalwaria Summer Fest 2015

Podczas imprezy zostanie przeprowadzona akcja charytatywna na rzecz rodziny, której jedna z lipcowych burz zabrała dach nad głową! Mamy nadzieję że i Ty nas wspomożesz!

Kalwaria Summer Fest 2015

Nie wiesz co robić w ostatni weekend wakacji? Zapraszamy! To już niedługo, 29 i 30 sierpnia w Kalwarii Zebrzydowskiej! Zabierz znajomych, rodzeństwo a nawet sąsiadów i korzystaj z wielu atrakcji imprezy Kalwaria Summer Fest. Zapraszamy!

Bądź na bieżąco!

Kalwaria Summer Fest 2015

Linki do wydarzeń: