Już w najbliższy weekend odbędzie się druga edycja zawodów Enduro Trails w Bielsku-Białej. Tym razem zawodnicy będą mieli do pokonania aż 11km odcinków specjalnych (z pomiarem czasu) wplecionych w ponad 30 kilometrową pętlę o łącznej deniwelacji ponad 1500m.enduro_trails

Odcinki specjalne to wąskie, kręte i techniczne ścieżki zjazdowe zaprojektowane i przygotowane specjalnie z myślą o rowerach! Natomiast cała trasa zawodów wraz z dojazdami prowadzi przez bardzo malownicze i widokowe zakątki gór dookoła Bielska-Białej jest więc świetną okazją do kompaktowej i soczystej wycieczki enduro.

bee_enduro

Lista sponsorów nagród jest tym razem wyjątkowo długa: GREGORIO, uvex Polska, Martes Sport, Maxxis Polska, Sportmaster, Hi-Tec Polska, MAD PIG, więc sporo osób spoza podium także się załapie!! Całą imprezą wspiera Giant Polska i miasto Bielsko-Biała.

beeenduro

Zarys harmonogramu zawodów:

Piątek 09.09.2016 17-19

Prolog! (Cel: rozstawienie zawodników. Jeśli ktoś nie wystartuje numer startowy zostanie przydzielony losowo, nierozstawieni pojadą na końcu a czas prologu nie będzie liczony do wyścigu)

Sobota 10.09.2016 9-17

Wyścig 11-16 Zawody Pumptrack dla dzieci i młodzieży (informacje na http://www.carvingsport.pl/) 20-… Afterparty

Niedziela 10.09.2016 12-16

Szkolenie podstawowe i średniozaawansowane (do pakietów startowych dodajemy nieimienne vauchery -20% i -30%)

Zapraszamy serdecznie kibiców i zawodników (zapisy jeszcze trwają).

Link do zapisów:https://sport-timing.pl/pomiar-czasu/wydarzenie/enduro-trails-2016/

Więcej info: www.endurotrails.pl

enduro_trails_bb