NIE POMPUJESZ, NIE JEDZIESZ – seria pump tracko’wych wyścigów w Polsce wystartuje 8-go czerwca 2019 roku w Nowej Soli na pierwszym asfaltowym pump track’u w Polsce!

Na premierowym wydarzeniu nie zabraknie polskiej czołówki racing’u, zmotywowanych amatorów oraz najmłodszych, pompujących dzieci. Na koniec dnia odbędą się pokazy oraz warsztaty z Szymonem Godźkiem i Marcinem Rotem. Na potrzeby pokazów zostanie zamontowany specjalny Flybag.

Zawody pump track

Już 08.06.2019 (sobota) walczymy o milisekundy na pump track’u w Nowej Soli, a jest o co walczyć! Do zgarnięcia jest 1800zł w gotówce oraz nagrody rzeczowe. Zawody rozegrane zostaną w czterech kategoriach rowerowych: PRO, AMATOR, KIDS, KOBIETY, oraz jednej wspólnej kategorii – HULAJNOGI.

Same zawody odbędą się w formacie pucharowym, do których dostanie się 16-stu najszybszych zawodników z kwalifikacji. Natomiast w kwalifikacjach zawodnicy będą startowali pojedynczo i walczyli o jak najlepszy wynik w nieograniczonej ilości prób. Nie zabraknie dobrego jedzenia, muzyki oraz testowych rowerów od firmy NS Bikes!

Fight or Die Graffiti Jam

To nie koniec wrażeń, które przygotowaliśmy na ten dzień! Wszystkich miłośników sztuki ulicznej i street art’u zapraszamy na trzecią edycję mini festiwalu Fight or Die Graffiti Jam. Jam odbędzie się na nowosolskim stadionie miejskim, gdzie ponad 40 artystów z całej Polski zaprezentuje swoje umiejętności. Startujemy od godz. 10:00. Za oprawę muzyczną i odpowiedni klimat, zadba DJ FEEL-X: Kaliber-44: MAD CREW: SILA-Z-POKOJUl, członek legendarnego zespołu hip hopowego Kaliber 44. 

Wieczorem wszystkich uczestników zapraszamy na after party przy ognisku i ulicznych rytmach, które zaserwuje nikt inny jak DJ – Feel X.

Szykuje się świetny weekend! Zapraszamy! I jak mówi pomysłodawca Łukasz Karaś – Jedna miłość ✊

Impreza ma charakter wspierający akcję Wspieramy Łukasza – walka z SLA. Impreza współfinansowana jest ze środków Urzędu Miasta Nowa Sól.

Organizatorzy:

Partnerzy: