Już jutro, 2-go sierpnia w Rzykach, rozegrane zostaną pierwsze w historii Mistrzostwa Polski Pumptrack. Organizatorzy właśnie ujawnili jak będzie wyglądała trasa na miejscowym pumptracku, więc pora abyście i Wy ją poznali.

Wytypowana przez elitę profesjonalnych zawodników trasa wzbudza kontrowersję. Ale to dobrze, ponieważ trasa Mistrzostw Polski nie powinna być oczywista, ani zbyt łatwa. Powinna być wymagająca, ale jednocześnie umożliwiająca osiągnięcie prawdziwej prędkości na miarę Mistrza Polski.

Będzie widowiskowo – o tym powinni wiedzieć wszyscy, którzy do tej pory zastanawiali się czy odwiedzić Czarny Groń 2 sierpnia. Nie ważne czy startujesz, czy kibicujesz. Najważniejsze, żeby wspólnie stworzyć niezapomniane wydarzenie, które realnie zapoczątkuje rozwój nowej dyscypliny w Polsce. Teraz każdy ma wpływ na to, czy nowa sportowa dyscyplina – pumptrack, znajdzie swoich zwolenników, a poziom który będziemy reprezentować będzie godny pozazdroszczenia przez zawodników spoza granic Polski.

Zapisy: pumpit.pl

Wydarzenie: facebook.com/events/642103219864463

O Pucharze Polski Pumptrack

Puchar Polski oraz Mistrzostwa Polski Pumptrack powstają przy współpracy z Polskim Związkiem Kolarskim (PZKol). Charakteryzują się dużą dbałością o szczegóły i wysokim poziomem organizacyjnym. To zarazem pierwsza tego typu seria w kraju, która zapoczątkuje zupełnie nowe, sportowe możliwości rozwoju przed wszystkimi użytkownikami torów pumptrack.

Oficjalna strona: pumpit.pl
Media: facebook, instagram
Klasyfikacja generalna: 43ride.com/wyniki-zawodow