Mistrzostwa Polski Pumptrack 2021 – fotorelacja

9-go maja w Nisku odbyły się drugie w historii Mistrzostwa Polski Pumptrack. Zawody nie zasłużyły nawet na wzmiankę na oficjalnej stronie związku PZKol, że coś takiego w ogóle miało miejsce… no cóż, trudno, nie pierwszy i nie ostatni raz grawitacja jest pomijana, więc aby choć trochę osłodzić Wam ten brak informacji, zapraszamy na fotorelację z zawodów w wykonaniu niezawodnego Jacka Kaczmarczyka.

Damian Konstanty

Wyniki:

2021 - Nisko

Amator 15+
Amator 11-14
złotoJacek GardońzłotoDawid Warwas
srebroMiłosz RyczyńskisrebroMikołaj Rybczyński
brązJakub JasińskibrązPiotr Kusiak
Amator 0-10
złotoDaniel GorlickiLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
srebroAleksander ZajączkowskiLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
brązJan GościniewiczLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
Masters Kobiety
Masters Mężczyźni
złotoPaulina TuzLubelski Klub Kolarstwa GórskiegozłotoBartosz GiemzaGoBike.Pro
srebroAngelika BartkiewiczLubelski Klub Kolarstwa GórskiegosrebroJakub Wicher
brązMonika PetrukLubelski Klub Kolarstwa GórskiegobrązMaciej JodkoSpecialized MTB Academy
Dzieci BMX
Żakini
złotoWojciech NiemirskiLubelski Klub Kolarstwa GórskiegozłotoInga OstafinKS Luboń Skomielna Biała
srebroEmil MareckiLubelski Klub Kolarstwa GórskiegosrebroOlga OstafinKS Luboń Skomielna Biała
brązRyszard MikułaSpark Nowa SólbrązMaja ŻuławińskaKamyk Radzymin MTB Team
Młodziczka
Juniorka Młodsza
złotoHanna StrzebońskaKS Aquila WadowicezłotoMaja BednarzUKS Aquila Nice Stryszów
Juniorka
Elita Kobiety
złotoNatalia NiedźwiedźLubelski Klub Kolarstwa GórskiegozłotoMarika KudraKS Aquila Wadowice
srebroAleksandra ZiajaToken Grupa Instalbud Wilga Golkowice
Żak
Młodzik
złotoSzymon NiedzielaGoBike.ProzłotoJan ZielińskiKS Aquila Wadowice
srebroFranciszek KrupaLubelski Klub Kolarstwa GórskiegosrebroAntoni Break-KempczyńskiLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
brązRobert PańczykGoBike.ProbrązBrajan NowakKS Aquila Wadowice
Junior Młodszy
Junior
złotoDominik KawulakGoBike.ProzłotoIwo RawickiVeloprojekt Racing Team
srebroJakub SiwiecLubelski Klub Kolarstwa GórskiegosrebroAdam KomisarukSpark Nowa Sól
brązOlaf OstafinKS Luboń Skomielna BiałabrązKamil BandurowskiSpark Nowa Sól
Elita Mężczyźni
złotoSławomir ŁukasikNS Bikes Frower Power
srebroDamian KonstantyGravity Revolt / Antidote Bikes
brązGustaw DądelaCST Accent MTB Team
Pełne wyniki: kliknij tutaj