Największy i najnowocześniejszy ośrodek górski w Polsce i najlepsza marka rowerowa na świecie zapraszają na totalnie rowerowe wydarzenie TREK DAYS w Szczyrku! TREK to lider na rynku światowym, tworzy rowery dla każdego i na każdy teren. Niezależnie od tego czy dojeżdżasz do pracy w mieście, ścigasz się na najbardziej stromych podjazdach świata, czy też odkrywasz nieokiełznaną dzicz, znajdzie się TREK właściwy dla Ciebie i Twoich przygód.

Szczyrk Mountain Resort to stosunkowo nowa miejscówka rowerowa z długą historią w sportach zimowych. Po ogromnych inwestycjach w 2017 roku to najnowocześniejszy ośrodek zimowy w Polsce, a obecnie aspirujący do najlepszego ośrodka rowerowego w naszym kraju.

W drugi weekend czerwca w najlepsze lokalizacji w Polsce proponujemy Wam dwa dni mocno skupione na rowerach! Panele szkoleniowe prowadzone przez ambasadorów marki TREK. Szkolenia z jazdy enduro dla dzieci i dorosłych, od podstaw, aż do profesjonalnego przygotowania do jazdy w zawodach. Szkolenia i warsztaty prowadzić będą Ewa Kołodziej- Ministra Kolarstwa, Ania Tomica, Jakub Krzyżak- X-Trainer, Roman Kwaśny, Bartosz Giemza i Przemysław Niemiec. Będzie czas na wycieczki w teren na najnowszych modelach rowerów elektrycznych, które przyjadą do Szczyrku prosto z fabryki.  Gwarantujemy zdrowy zastrzyk rywalizacji w konkurencjach sprawnościowych: Dual Uphill, technicznych: Zygzak Challenge, szybkościowych: Zbój Strava Challenge i całkiem rozrywkowych jak Dętka Challenge. Razem ruszymy też w teren, aby wspólnie posprzątać okoliczne szlaki turystyczne, trasy narciarskie i rowerowe. Każdy, kto zdecyduje się na pomoc w projekcie Zielony Szczyrk& Czyste Szlaki otrzyma od nas karnet rowerowy lub karnet narciarski, posiłek oraz dodatkowe upominki od marki TREK. Będzie też chwila na testy rowerów, totalny chill, rowerowe kino pod gwiazdami i spotkanie z przyjaciółmi.

RIDE BIKES. HAVE FUN. FEEL GOOD.

Impreza TREK DAYS odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2022.