Salta na motocyklach, rotacje na rowerach, efekty specjalne i muzyka zespołu Queen! Wielkimi krokami zbliża się wieczór, podczas którego na ogromnych skoczniach, pod dachem katowickiego Spodka, swoje największe ekstremalne ewolucje zaprezentują największe gwiazdy freestyle motocross i dirt jumpingu! 25 lutego będziemy świadkami największych pokazów sportów ekstremalnych w Polsce!

Tego dnia do Polski przyjdzie światowa czołówka freestyle motocross oraz najlepsi rowerzyści z Szymonem i Dawidem Godziek na czele, aby zaprezentować widowisko pełne emocji, adrenaliny, muzyki i efektów specjalnych. Podczas Sound of Gravity będziemy świadkami widowiskowego spektaklu pełnego muzyki, efektów specjalnych, ryku motocyklowych silników, a przede wszystkim niesamowitych ewolucji na ogromnych wysokościach.

Trzy skocznie, na których zawodnicy z RPA, Niemiec, Austrii, Czech, Belgii, Hiszpanii i Polski zaprezentują ewolucje pobudzające adrenalinę. To trzeba po prostu zobaczyć!

Rowery i motocykle to oczywiście nie jedyne atrakcje w katowickim Spodku. Zobaczymy także Bartka Oskrobę na hulajnodze, który w tym roku został drugim zawodnikiem świata!

Organizatorzy zapraszają także na Pit Party, które odbędzie się przed głównym show. To właśnie tutaj będzie można zdobyć autograf i zrobić sobie zdjęcie z każdym zawodnikiem ekipy Sound of Gravity!

Zdjęcie: Adam Glosowic

Będzie to także wyjątkowy dzień dla młodszych freestylowców! To właśnie na Sound of Gravity zaprezentują swoje umiejętności zawodnicy rozpoczynający swoją przygodę z rowerowymi lotami! Zobaczymy zawodników prowadzonych przez Bartosza Giemzę z GoBike.Pro Rybnik: Filipa Wieczorka, Szymona Niedzielę, Roberta Pańczyka. Na skoczni stanie także Oskara „Ozzy” Mazelanika z Nutria Hunters, który będzie najmłodszym „skoczkiem” podczas pokazów i prawdopodobnie najmłodszym Polakiem skaczącym flipy… Nie zabraknie także damskich akcentów, obok doskonale znanej Natalii Niedźwiedź, pojawi się Zuzanna Patyk, która stawia swoje pierwsze kroki na skoczniach!

Zdjęcie: Adam Glosowic

Zapamiętajcie datę 25.02.2023 – Katowicki Spodek. Niewiele czasu pozostało do zarezerwowania najlepszych miejsc. Bilety można zakupić od 69 złotych na eventim.pl.

Atrackje SOUND of GRAVITY – Ekstremalny Teatr:

  • Freestyle Motocross – spektakularne akrobacje na motocyklach (10 zawodników)
  • Dirt Jumping Show – ewolucje na rowerach i hulajnogach (10 zawodników)
  • Goście specjalni z innych dziedzin sportu oraz popularni influencerzy
  • Muzyka i efekty specjalne synchronizowane z najbardziej spektakularnymi akrobacjami
  • Pit Party – Spotkanie z gwiazdami eventu twarzą w twarz