Koniec września to dla wielu znak, że sezon się już zakończył. Liście spadają z drzew, temperatura spadła, a dzień stał się krótszy. Jeśli dodamy do tego co raz częstsze deszcze, to dojdziemy do wniosku, że jesień tuż tuż. W tym momencie warto powspominać o tym jaki był ten najlepszy dla nas czas, czyli wakacje. Wielu z Was pojechało na urlop we wspaniałe miejsca, a Ci którzy woleli się pościgać na zawodach pojechali walczyć o podium.

We wrześniowym numerze 43RIDE będziecie mogli przeczytać o tym jak wygląda mekka rowerowych grawitacji, czyli Whistler w Kanadzie, czy Droga Śmierci w odległej Boliwii. Pogadamy z ciekawymi ludźmi jak Stacy Kohut, Cedric Gracia czy „young gun” Marcin Tarkowski. Naszej uwadze nie umknęły także takie wydarzenia jak Crankworx, Mistrzostwa Polski w dowhnillu i dircie, oraz inne liczne imprezy, które miały miejsce w naszym kraju w minionych trzech miesiącach. Także nasi szpiedzy nie próżnowali i wyciągnęli tajne informacje o takich produktach jak Giant Glory 2010, Dartmoor Freeky oraz o kilku innych konstrukcjach rodem z naszego kraju. A to wszystko oprawione w najlepsze zdjęcia jakie udało nam się zrobić.

Jesteśmy razem już 2 lata, nasz magazyn wciąż się rozwija, a to wszystko dzięki Wam drodzy czytelnicy. Dziękujemy i zapraszamy do przeczytania 8-go numeru 43RIDE!

Pobierz 43RIDE (8) wrzesień 2009

serwer 43RIDE

43ride_mag8_a5

Zawartość wrześniowego 43RIDE: Wstęp / Zawartość / Fotoklatka / Nowości… Giant Glory 2010 / Dartmoor Freeky / Chopper za 30zł / Terrain Gravity Bike / Foride z piekła rodem / Ludzie, wywiady… Stacy Kohut / Cedric Gracia / Young Guns – Marcin Tarkowski / Relacje… Zwiedzamy Kanadę – Whistler / Crankworx 2009 / Zakrzówek Jump Jam / EMTB Enduro Trophy – Brenna / Kawula’s Backyard Jam / Skafunder Night Jam / Dirt-Slop Odolanów / MTBMX Milanówek / Droga Śmierci / Downhill babskim okiem… DH Wisła, Stożek / Wierchomla DH / MP DH Ustroń / Miejscówki… Teleporter / Kalina / Testy… Zjazdowy test Endura / Zakup kontrolowany… Dakine Cross-X / Koniec.