Dość długo kazaliśmy Wam czekać na kolejny numer naszego magazynu rowerowego, ale w końcu nadeszła ta chwila i możemy pochwalić się, że osiemnasty numer 43RIDE jest już dostępny! Stary i sprawdzony format PDF sprawi, że możecie zabrać magazyn ze sobą wszędzie. Obojętne czy będziecie chcieli przeglądać go na komputerze, komórce czy tablecie. Dla tych, którzy nie chcą ściągać pliku PDF przygotowaliśmy wersję dostępną online poprzez stronę issuu.com.

Co nowego? Zebraliśmy materiały z całego sezonu, które czekały na publikację, ale z różnych względów się nie doczekały. Dołożyliśmy do tego kilka nowości oraz porcję najlepszych zdjęć i gotowe! W numerze przeczytacie rozmowy z naszymi najlepszymi zawodnikami: Szymonem Godźkiem, Sławkiem Łukasikiem czy Sonią Skrzypnik. Przepytaliśmy również Andrzeja Skrzypczaka pod kątem sytuacji four cross’u w Polsce oraz porozmawialiśmy z Tomaszem Frasiem, który aktywnie działa w Biotop Bike Parku. Na jesienne deszczowe dni przygotowaliśmy również wycieczkę po słonecznej Chorwacji, aby znów poczuć smak lata. Do tego klasyka w postaci Abecadła FR, tym razem przerabiamy literkę R. Na koniec troszkę luźno i z jajem o wojnach rowerowych, a gdybyście chcieli pobawić się w budowniczego, to Artur Tokarski nauczy Was jak zbudować porządny pump track.

Nie pozostaje Nam nic innego jak tylko zaprosić Was do przeczytania  nowego numeru magazynu rowerowego 43RIDE. A z naszej strony postaramy się, abyście nie musieli tyle czekać na kolejne wydania 43RIDE. Czekamy na Was i Wasze przemyślenia, zdjęcia i teksty, które mogą być w następnym numerze!

Pobierz magazyn PDF <—— save as

lub

Przeglądaj na issuu.com <——- online

 

Zawartość: Red Bull Rampage / Sonia Skrzypnik / Sławek Łukasik / Szymon Godziek / 4X Andrzeja Skrzypczaka / Biotop Bike Park / Chorwacka ruletka / Bike wars / Jak wybudować pump track? / Abecadło FR – R jak rock