Od ostatniego wydania magazynu 43RIDE w formacie PDF upłynęło trochę czasu. Jednak czy jest lepszy moment na powrót naszego pisma niż 10-lecie działalności? Tak jest! Dokładnie dziesięć lat temu po raz pierwszy w sieci ukazał się debiutancki numer magazynu rowerowego 43RIDE. Po długiej przerwie spowodowanej różnymi czynnikami postanowiliśmy trochę odświeżyć ten format i oto jest – dziewiętnasty numer na dziesięciolecie istnienia!

Magazyn PDF 43RIDE #19 już dostępny!

> > Pobierz magazyn PDF < <

W najnowszym magazynie zebraliśmy wszystko co najlepsze z tegorocznego sezonu i tradycyjnie oprawiliśmy to we wspaniałe zdjęcia, które sprawiają, że od razu nabieramy ochoty na wyjście na rower.

Magazyn PDF 43RIDE #19 już dostępny!
Local Series of Downhill / fot. Przemysław Szczygieł

Na początek zabierzemy Was w długą podróż w świat zjazdowego Pucharu Świata, który w tym roku był wyjątkowo emocjonujący. Następnie sprawdzimy co dzieje się po zażyciu porządnej dawki rowerowego ćpanka LSD – Local Series of Downhill, a także przeżyjemy jeszcze raz Puchar Polski DH, o którym opowie tegoroczny Mistrz Polski kat. Masters I Artur Miśkiewicz.

Magazyn PDF 43RIDE #19 już dostępny!
Islandia / fot. Klaudiusz Duda

Przypomnimy Wam także słoneczne i upalne miesiące minionego sezonu, w których to zwiedzaliśmy ciekawe miejsca. Nasza redaktorka Ania pokaże Drogę do szczęścia w chorwackich górach, a redaktor Tomasz zabierze Was na Wyspy Brytyjskie do Bike Park Wales. Nie mogło zabraknąć także alpejskich klimatów z Bike Parkiem Serfaus-Fiss-Ladis, który zrobił na nas ogromne wrażenie. Co więcej? Klaudiusz z ekipy G3Riders przysłał nam wspaniałe pocztówki prosto z Islandii, a na domowym podwórku Piotrek oprowadzi nas po świeżo otwartych trasach Babia Góra Trails.

Magazyn PDF 43RIDE #19 już dostępny!
Maciej Jodko / fot. Ewa Kania

Na sam koniec tradycyjnie porozmawialiśmy z ciekawymi ludźmi. Mariusz „Vasya” Gaweł to postać szerzej nieznana, ale to właśnie w dużej mierze dzięki niemu powstał najnowszy kompleks ścieżek Babia Góra Trails. Wzięliśmy również na spytki nasze młode talenty enduro – Mateusza Balińskiego oraz świeżo upieczoną Mistrzynię Polski Enduro Katarzynę Burek. Przybliżymy także sylwetkę jednego z najbardziej utytułowanych zawodników w historii polskiego zjazdu, czyli Macieja Jodko.

Zapraszamy do przeczytania 43RIDE PDF #19!

> > Pobierz magazyn PDF < <

Sprawdźcie również nasze archiwum PDF, gdzie znajdziecie wszystkie dotychczasowe numery magazynu rowerowego 43RIDE w formacie PDF. Miłego czytania!